Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Garmin Žilinský triatlon

Triatlon
DÁTUM :16.8.2014 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 63 detail pretekára PAULÍNY Andrej 2001 TriMaT Martin 1. /  Mladší žiaci 0:19:40.9 0:00:00.0 03:12.8 [2] 2 01:12.6 [18] 4 09:40.7 [1] 1 00:33.8 [1] 1 05:01.0 [1] 1
2 30 detail pretekára BRUNOVSKÝ Samuel 2001 Triaxx 2. /  Mladší žiaci 0:20:53.5 0:01:12.6 03:09.4 [1] 1 00:55.8 [3] 1 10:30.3 [4] 2 00:40.9 [7] 2 05:37.1 [5] 2
3 47 detail pretekára MICHALIČKOVÁ Zuzana 2002 KPŠ Nereus Žilina 1. /  Mladšie žiačky 0:21:12.2 0:01:31.3 03:15.8 [4] 4 00:56.8 [5] 2 10:39.9 [7] 4 00:40.9 [7] 4 05:38.8 [6] 3
4 60 detail pretekára KOREŇ Matúš Jakub 2002 Realiz Sport Team 3. /  Mladší žiaci 0:21:20.9 0:01:40.0 04:16.2 [21] 21 00:58.9 [6] 15 10:02.5 [2] 5 00:49.1 [24] 5 05:14.2 [4] 4
5 57 detail pretekára HRTAN Maťo 2002 Realiz Sport Team 4. /  Mladší žiaci 0:21:27.5 0:01:46.6 03:59.4 [13] 13 00:54.6 [1] 8 10:38.0 [6] 8 00:42.4 [10] 7 05:13.1 [2] 5
6 64 detail pretekára SUFRANOWICZ Tomasz 2001 Triathlon Dąbrowa Gornicza 5. /  Mladší žiaci 0:21:30.2 0:01:49.3 03:23.2 [5] 5 01:06.4 [9] 5 10:09.3 [3] 3 00:52.7 [29] 3 05:58.6 [13] 6
7 65 detail pretekára WALTER Jarko 2001 Realiz Sport Team 6. /  Mladší žiaci 0:22:02.8 0:02:21.9 04:25.9 [25] 25 01:08.7 [14] 21 10:36.5 [5] 9 00:37.8 [2] 9 05:13.9 [3] 7
8 40 detail pretekára JENČUŠOVÁ Nora 2002 ŠK Iglovia 2. /  Mladšie žiačky 0:22:34.3 0:02:53.4 03:36.4 [8] 8 01:07.7 [12] 6 10:46.5 [8] 7 00:47.0 [18] 8 06:16.7 [16] 8
9 433 detail pretekára PECIAR Tomáš 2002 ŠK Delfin Nitra 7. /  Mladší žiaci 0:22:57.5 0:03:16.6 03:15.2 [3] 3 01:00.5 [7] 3 11:11.3 [10] 6 00:46.4 [17] 6 06:44.1 [23] 9
10 31 detail pretekára DAŇOVÁ Zuzana 2002 KP AQUACITY Poprad 3. /  Mladšie žiačky 0:23:02.2 0:03:21.3 03:54.6 [11] 11 00:56.6 [4] 7 11:25.0 [15] 10 00:43.5 [12] 10 06:02.5 [14] 10
11 434 detail pretekára VRÁBEL Jozef 2002 SUPERNOVA 8. /  Mladší žiaci 0:23:06.6 0:03:25.7 04:04.1 [14] 14 01:07.3 [10] 13 11:30.3 [16] 14 00:46.1 [16] 15 05:38.8 [6] 11
12 46 detail pretekára LENGYEL Andrej 2001 Delfin Nitra 9. /  Mladší žiaci 0:23:13.2 0:03:32.3 03:34.3 [7] 7 01:29.5 [26] 10 11:41.6 [18] 15 00:41.4 [9] 14 05:46.4 [10] 12
13 33 detail pretekára GAŠPAR Nikolas 2001 Slávia ŠG Trenčín 10. /  Mladší žiaci 0:23:18.0 0:03:37.1 04:19.5 [23] 23 01:17.3 [20] 22 10:58.4 [9] 12 00:47.4 [19] 12 05:55.4 [11] 13
14 34 detail pretekára HAZUCHOVÁ Líza 2002 MPK Dolný Kubín 4. /  Mladšie žiačky 0:23:39.1 0:03:58.2 03:52.9 [10] 10 01:26.3 [25] 16 11:59.7 [19] 20 00:40.3 [6] 19 05:39.9 [8] 14
15 50 detail pretekára NEUPAVEROVÁ Karolína 2003 KP AQUACITY Poprad 5. /  Mladšie žiačky 0:23:50.4 0:04:09.5 03:57.4 [12] 12 01:12.0 [16] 11 12:06.3 [21] 18 00:37.9 [3] 17 05:56.8 [12] 15
16 58 detail pretekára KONEČNÝ Krištof 2001 Realiz Sport Team 11. /  Mladší žiaci 0:24:21.7 0:04:40.8 04:14.0 [19] 19 01:11.4 [15] 17 11:21.1 [14] 16 00:48.8 [23] 16 06:46.4 [24] 16
17 32 detail pretekára DUNČKOVÁ Pavlína 2001 ŠK Iglovia 6. /  Mladšie žiačky 0:24:25.4 0:04:44.5 04:21.4 [24] 24 01:07.6 [11] 19 12:00.4 [20] 21 00:40.2 [4] 20 06:15.8 [15] 17
18 425 detail pretekára PIŠTEK Marcus 2001 TK Žabka Čadca 12. /  Mladší žiaci 0:24:34.1 0:04:53.2 04:34.5 [26] 26 01:16.5 [19] 27 11:14.0 [12] 17 00:49.9 [25] 18 06:39.2 [22] 18
19 51 detail pretekára PAVLÁK Michal 2002 Aquapark - triatlon T. Teplice 13. /  Mladší žiaci 0:24:40.1 0:04:59.2 04:17.8 [22] 22 01:08.6 [13] 18 11:13.4 [11] 13 00:45.3 [15] 13 07:15.0 [29] 19
20 427 detail pretekára SLIVKA Matej 2001 TK Žabka Čadca 14. /  Mladší žiaci 0:24:41.9 0:05:01.0 04:13.5 [18] 18 01:26.0 [24] 24 11:37.5 [17] 19 00:57.0 [32] 21 06:27.9 [19] 20
21 59 detail pretekára KONEČNÝ Damián 2001 Realiz Sport Team 15. /  Mladší žiaci 0:24:55.9 0:05:15.0 03:50.0 [9] 9 01:19.6 [21] 12 11:15.2 [13] 11 00:50.2 [27] 11 07:40.9 [35] 21
22 37 detail pretekára JACKULÍKOVÁ Ema 2002 MPK Dolný Kubín 7. /  Mladšie žiačky 0:25:12.8 0:05:31.9 04:10.0 [17] 17 01:20.2 [22] 20 12:25.3 [22] 23 00:48.7 [21] 23 06:28.6 [20] 22
23 39 detail pretekára JÁNOŠOVÁ Karin 2002 ŠK Atom Levice 8. /  Mladšie žiačky 0:25:19.2 0:05:38.3 04:36.3 [27] 27 01:33.0 [27] 29 12:44.7 [26] 26 00:40.2 [4] 26 05:45.0 [9] 23
24 36 detail pretekára IVANOVOVÁ Eliška 2002 ŠK Iglovia 9. /  Mladšie žiačky 0:25:57.6 0:06:16.7 04:04.7 [15] 15 00:55.0 [2] 9 12:39.0 [25] 22 00:44.6 [13] 22 07:34.3 [34] 24
25 45 detail pretekára KUBEŠOVÁ Eva 2002 Aquapark - triatlon T. Teplice 10. /  Mladšie žiačky 0:25:58.2 0:06:17.3 04:43.0 [30] 30 01:12.4 [17] 28 12:27.8 [23] 25 00:45.2 [14] 25 06:49.8 [27] 25
26 424 detail pretekára PONEK Matej 2001 TK Žabka Čadca 16. /  Mladší žiaci 0:26:35.7 0:06:54.8 04:38.4 [28] 28 01:02.3 [8] 25 12:36.8 [24] 24 00:49.9 [25] 24 07:28.3 [32] 26
27 42 detail pretekára KECEROVÁ Dorota 2001 MPK Dolný Kubín 11. /  Mladšie žiačky 0:26:40.7 0:06:59.8 04:08.1 [16] 16 01:37.6 [28] 26 13:20.4 [28] 28 00:47.9 [20] 28 06:46.7 [25] 27
28 429 detail pretekára VLČKOVÁ Dáša 2003 Aqua City Poprad 12. /  Mladšie žiačky 0:26:58.2 0:07:17.3 04:15.4 [20] 20 01:22.7 [23] 23 13:17.6 [27] 27 00:43.3 [11] 27 07:19.2 [30] 28
29 55 detail pretekára ZÁHORA Milan 2002 MPK Dolný Kubín 17. /  Mladší žiaci 0:27:06.4 0:07:25.5 03:27.3 [6] 6 01:44.7 [29] 14 14:37.9 [32] 29 00:56.9 [31] 29 06:19.6 [17] 29
30 52 detail pretekára ROHÁČIKOVÁ Silvia 2002 Aquapark - triatlon T. Teplice 13. /  Mladšie žiačky 0:28:17.2 0:08:36.3 04:42.6 [29] 29 02:01.7 [33] 30 13:30.3 [29] 30 00:53.7 [30] 30 07:08.9 [28] 30
31 43 detail pretekára KESZOCZE Jakub 2003 RealizSportTeamBratislava 18. /  Mladší žiaci 0:28:20.8 0:08:39.9 04:52.3 [32] 32 01:55.2 [32] 32 14:13.5 [30] 32 00:50.7 [28] 31 06:29.1 [21] 31
32 53 detail pretekára ŠČERBÍKOVÁ Ivana 2002 MPK Dolný Kubín 14. /  Mladšie žiačky 0:28:47.9 0:09:07.0 04:51.5 [31] 31 01:53.8 [31] 31 14:13.5 [30] 31 01:00.2 [34] 32 06:48.9 [26] 32
33 41 detail pretekára KASÁK Andrej 2001 --- 19. /  Mladší žiaci 0:30:46.4 0:11:05.5 05:37.2 [34] 34 02:47.4 [35] 35 14:55.9 [33] 34 01:06.1 [35] 34 06:19.8 [18] 33
34 44 detail pretekára KLABOUCHOVÁ Veronika 2001 --- 15. /  Mladšie žiačky 0:30:51.6 0:11:10.7 05:03.6 [33] 33 02:23.3 [34] 33 15:02.0 [34] 33 00:48.7 [21] 33 07:34.0 [33] 34
35 49 detail pretekára MRIŠKOVÁ Barbora 2001 --- 16. /  Mladšie žiačky 0:32:11.1 0:12:30.2 05:53.7 [35] 35 01:51.3 [30] 34 15:59.3 [35] 35 00:59.9 [33] 35 07:26.9 [31] 35