Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

MSR v polmaratóne inline korčuľovaní

Inline
DÁTUM :7.6.2013 MIESTO :Spišská Nová Ves

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo # 7. kolo # 8. kolo # 9. kolo # 10. kolo # 11. kolo # 12. kolo # 13. kolo # 14. kolo #
1 146 detail pretekára TEREBEŠI Kristián 1996 RKIC 1. /  Juniori B 0:39:12.9 0:00:00.0 02:27.0 1 04:54.0 2 07:31.6 3 10:09.2 1 12:41.5 1 15:29.2 1 18:13.2 2 20:36.5 1 23:19.3 2 26:08.9 2 28:48.6 1 31:24.3 1 34:11.0 3 36:44.8 3
2 161 detail pretekára SLOTTA Michal 1994 IC Žilina 1. /  Juniori A 0:39:13.0 0:00:00.1 02:27.3 3 04:53.7 1 07:31.5 2 10:09.7 2 12:42.2 3 15:29.5 3 18:13.1 1 20:56.0 7 23:33.0 7 26:10.0 3 28:49.8 4 31:24.6 3 34:10.9 2 36:44.8 3
3 1 detail pretekára BENEDIK Lukáš 1994 RRTC Košice 2. /  Juniori A 0:39:13.2 0:00:00.3 02:27.2 2 04:54.0 2 07:31.6 3 10:10.1 4 12:42.4 4 15:29.6 4 18:13.4 3 20:36.5 1 23:19.0 1 26:03.0 1 28:49.7 3 31:24.4 2 34:11.1 4 36:44.9 5
4 163 detail pretekára LEŠČINSKÝ Jakub 1989 --- 1. /  Muži 0:39:13.6 0:00:00.7 02:30.5 4 04:54.0 2 07:31.4 1 10:09.7 2 12:42.1 2 15:29.2 1 18:13.4 3 20:36.8 3 23:20.0 3 26:10.1 4 28:49.5 2 31:25.0 4 34:10.7 1 36:44.4 2
5 18 detail pretekára ŠPENDEL Igor 1963 Sl Košice 2. /  Muži 0:39:20.3 0:00:07.4 02:30.6 5 04:54.3 5 07:32.0 6 10:10.4 5 12:43.4 5 15:29.8 5 18:15.2 6 20:42.2 4 23:25.1 5 26:12.4 6 28:51.8 5 31:27.2 5 34:11.6 5 36:46.6 6
6 179 detail pretekára SMUDA Miro 1979 PIK Poprad 3. /  Muži 0:39:20.4 0:00:07.5 02:36.7 13 05:08.0 12 07:33.7 7 10:12.1 7 12:44.1 6 15:30.1 7 18:16.5 7 20:47.1 6 23:24.9 4 26:13.2 7 28:53.0 7 31:30.0 6 34:11.9 7 36:23.0 1
7 20 detail pretekára BARTKO Martin 1996 PIK Poprad 2. /  Juniori B 0:39:23.8 0:00:10.9 02:33.5 9 05:02.8 8 07:33.9 8 10:12.3 8 12:44.4 7 15:30.0 6 18:15.1 5 20:47.0 5 23:25.8 6 26:12.1 5 28:51.9 6 31:30.0 6 34:11.8 6 36:49.1 7
8 21 detail pretekára URBAN Ondrej 1963 ENTENTIKI Prešov 4. /  Muži 0:40:48.1 0:01:35.2 02:37.0 14 05:08.7 13 07:46.5 10 10:26.8 9 13:11.0 9 15:56.8 9 18:43.4 8 21:28.8 8 24:14.6 10 26:59.9 8 29:47.9 8 32:33.5 9 35:19.3 8 38:05.9 8
9 165 detail pretekára SLOTTA Martin 1991 IC Žilina 5. /  Muži 0:40:48.1 0:01:35.2 02:36.0 12 05:04.2 9 07:45.3 9 10:27.1 10 13:11.2 10 15:57.2 10 18:43.8 9 21:29.3 10 24:14.3 9 27:00.2 9 29:48.4 9 32:33.3 8 35:19.4 9 38:06.8 10
10 5 detail pretekára KUTNÁR Denis 1995 CSRC Košice 3. /  Juniori A 0:40:48.7 0:01:35.8 02:32.1 8 04:57.2 6 07:31.9 5 10:11.9 6 12:58.2 8 15:50.3 8 18:44.0 10 21:29.2 9 24:14.0 8 27:00.5 10 29:48.4 9 32:33.7 10 35:19.6 10 38:06.6 9
11 167 detail pretekára MOCHNACKÝ Samuel 1985 prešov 6. /  Muži 0:42:14.3 0:03:01.4 02:46.7 25 05:30.5 25 08:14.1 21 10:59.8 17 13:47.1 17 16:34.7 16 19:25.8 15 22:12.0 13 25:06.7 14 27:54.7 13 30:48.0 13 33:41.8 13 36:36.7 13 39:25.5 11
12 200 detail pretekára KARABOVÁ Renáta 1987 RKIC 1. /  Ženy 0:42:15.4 0:03:02.5 02:30.9 6 05:06.8 11 07:59.9 13 10:58.8 15 13:44.7 13 16:19.4 11 19:04.0 11 21:56.4 11 24:44.5 11 27:38.2 11 30:24.4 11 33:20.5 12 36:25.3 12 39:25.9 12
13 121 detail pretekára KARABOVÁ Martina 1995 RKIC 1. /  Juniorky A 0:42:15.5 0:03:02.6 02:40.9 18 05:16.9 15 08:00.0 14 10:58.9 16 13:44.8 14 16:19.5 12 19:04.2 12 21:56.5 12 24:44.6 12 27:38.3 12 30:24.5 12 33:20.3 11 36:25.2 11 39:26.1 13
14 164 detail pretekára PEKNÝ Michal 1995 Maratón klub Rajec 4. /  Juniori A 0:42:42.2 0:03:29.3 02:40.2 16 05:18.0 17 08:00.3 16 10:58.2 13 13:46.0 16 16:31.0 15 19:25.8 15 22:17.3 16 25:16.4 16 28:11.8 15 31:09.8 16 34:02.9 14 36:55.8 14 39:55.3 16
15 28 detail pretekára TATARKA Ján 1962 Skating Club Košice 7. /  Muži 0:42:42.4 0:03:29.5 02:34.1 10 05:09.2 14 07:46.7 11 10:27.2 11 13:33.5 11 16:29.8 14 19:25.0 14 22:17.1 15 25:16.1 15 28:12.0 16 31:09.1 14 34:03.2 16 36:56.4 16 39:54.8 15
16 122 detail pretekára SERVATKOVÁ Veronika 1998 Skating Club Košice 1. /  Juniorky B 0:43:09.0 0:03:56.1 02:40.8 17 05:17.3 16 08:00.1 15 10:58.4 14 13:45.8 15 16:29.6 13 19:24.8 13 22:12.2 14 25:05.9 13 28:02.1 14 31:09.2 15 34:03.0 15 36:55.9 15 39:54.7 14
17 139 detail pretekára KORITKO Erik 1991 --- 8. /  Muži 0:43:22.5 0:04:09.6 02:34.5 11 05:05.8 10 07:46.9 12 10:27.7 12 13:36.8 12 16:41.9 19 19:36.8 20 22:41.2 20 25:36.6 20 28:34.5 18 31:33.2 18 34:34.7 20 37:37.0 18 40:41.0 17
18 155 detail pretekára MIŠKO Ľuboš 1967 ENTENTIKI Prešov 9. /  Muži 0:43:29.4 0:04:16.5 02:41.6 21 05:22.4 18 08:13.7 19 11:00.1 19 13:48.3 18 16:41.5 17 19:36.5 18 22:40.2 18 25:36.2 17 28:34.5 18 31:33.0 17 34:34.5 18 37:37.0 18 40:42.2 18
19 170 detail pretekára ŠTELLMACH Ľubomír 1966 PIK Poprad 10. /  Muži 0:43:30.7 0:04:17.8 02:41.5 20 05:22.4 18 08:13.6 18 11:00.0 18 13:49.5 20 16:41.9 19 19:36.4 17 22:36.1 17 25:36.4 19 28:35.1 20 31:33.6 20 34:34.1 17 37:36.7 17 40:42.3 19
20 114 detail pretekára LEŠČINSKÝ Jozef 1958 --- 11. /  Muži 0:43:30.8 0:04:17.9 02:42.1 22 05:22.7 20 08:13.8 20 11:00.2 20 13:48.6 19 16:41.6 18 19:36.7 19 22:41.0 19 25:36.3 18 28:34.3 17 31:33.4 19 34:34.5 18 37:37.3 20 40:42.4 20
21 71 detail pretekára DOVAL Samuel 1981 Black Ice 12. /  Muži 0:44:26.2 0:05:13.3 02:46.5 24 05:30.2 23 08:23.0 23 11:24.2 24 14:28.1 23 17:24.0 23 20:28.8 22 23:26.8 22 26:15.4 22 29:11.1 22 32:19.5 22 35:20.2 22 38:20.2 21 41:30.5 21
22 9 detail pretekára CSIASAY Peter 1983 Slepé Kozy 13. /  Muži 0:44:27.4 0:05:14.5 02:40.1 15 05:24.6 21 08:18.1 22 11:15.8 22 14:22.3 21 17:23.5 21 20:28.7 21 23:25.8 21 26:14.3 21 29:08.0 21 32:18.3 21 35:19.6 21 38:20.7 22 41:30.6 22
23 106 detail pretekára MEGYESI Kamil 1963 SIC Košice 14. /  Muži 0:45:28.0 0:06:15.1 02:47.4 26 05:29.8 22 08:25.4 24 11:24.0 23 14:27.9 22 17:23.8 22 20:29.1 23 23:30.0 23 26:30.0 23 29:34.1 23 32:41.9 23 35:49.2 23 39:01.7 23 42:18.5 23
24 74 detail pretekára UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec 3. /  Juniori B 0:45:59.1 0:06:46.2 02:50.2 30 05:40.0 26 08:50.2 26 11:44.9 25 14:43.4 24 17:49.7 26 20:53.3 26 23:54.3 25 27:01.5 26 30:09.8 26 33:23.2 26 36:35.8 26 39:53.0 26 42:54.7 24
25 140 detail pretekára GOLIÁŠOVA Radka 1998 Skating Club Košice 2. /  Juniorky B 0:46:15.5 0:07:02.6 02:41.1 19 05:30.3 24 08:46.0 25 11:56.4 29 14:54.9 26 17:49.1 25 20:52.4 24 23:54.2 24 27:01.2 25 30:09.5 24 33:22.7 25 36:35.6 25 39:52.8 25 43:13.4 26
26 119 detail pretekára GOLIAŠ Dominik 1993 RKIC 15. /  Muži 0:46:15.6 0:07:02.7 02:31.8 7 04:59.0 7 08:01.2 17 11:02.3 21 14:50.2 25 17:48.9 24 20:52.4 24 23:56.0 26 27:01.1 24 30:09.5 24 33:22.6 24 36:35.5 24 39:52.7 24 43:13.2 25
27 57 detail pretekára MIŠKOVIČOVÁ Barbora 1983 Stepne kozy 2. /  Ženy 0:47:05.8 0:07:52.9 02:49.5 28 05:48.0 29 08:52.3 30 11:56.3 28 15:00.6 29 18:03.8 27 21:15.1 27 24:26.0 27 27:38.4 27 30:52.8 27 34:21.2 29 37:32.6 29 40:43.4 28 43:53.7 28
28 52 detail pretekára MAKEĽ Kamil 1964 Skating Club Košice 16. /  Muži 0:47:18.3 0:08:05.4 02:49.5 28 05:48.7 30 08:52.1 28 11:56.6 30 15:01.0 30 18:04.2 28 21:15.3 28 24:26.1 28 27:50.1 28 31:12.0 29 34:27.1 30 37:37.5 30 40:43.2 27 43:53.4 27
29 102 detail pretekára DOHANIČ Juraj 1970 KOŠICE 17. /  Muži 0:47:26.1 0:08:13.2 02:48.6 27 05:47.9 28 08:52.2 29 11:56.1 27 15:00.5 28 18:13.2 29 21:29.3 29 24:45.9 30 28:02.8 30 31:12.6 30 34:20.5 28 37:26.0 27 40:47.2 29 44:08.7 29
30 123 detail pretekára PROKOPOVIČOVÁ Slávka 1993 Skating Club Košice 3. /  Ženy 0:48:26.1 0:09:13.2 02:44.5 23 05:43.0 27 08:51.7 27 11:56.0 26 15:00.3 27 18:13.5 30 21:29.3 29 24:45.4 29 28:02.5 29 31:11.7 28 34:20.3 27 37:32.2 28 41:31.9 30 44:59.8 30
31 103 detail pretekára KARABIN Jozef 1977 ŠK STEZ Sp. Nová Ves 18. /  Muži 0:48:42.5 0:09:29.6 02:54.0 31 06:07.0 31 09:29.5 33 12:46.4 33 15:57.2 33 19:11.6 35 22:27.8 35 25:41.9 33 28:50.4 32 32:09.9 32 35:31.7 32 38:52.2 32 42:19.6 32 45:27.6 31
32 24 detail pretekára KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst - Stavbár Žilina 19. /  Muži 0:48:45.9 0:09:33.0 03:04.5 33 06:19.1 34 09:38.0 37 12:47.0 34 15:57.3 34 19:11.3 34 22:21.2 33 25:39.8 32 28:50.9 33 32:10.1 33 35:32.3 33 38:52.8 33 42:19.7 33 45:28.1 32
33 105 detail pretekára ZORIČÁK Jozef 1968 BKSĽ Vysoké Tatry 20. /  Muži 0:48:46.1 0:09:33.2 03:27.8 41 06:35.8 38 09:43.7 38 12:51.9 36 15:58.8 35 19:04.0 31 22:12.4 31 25:24.1 31 28:38.6 31 31:54.0 31 35:12.5 31 38:36.0 31 42:04.4 31 45:31.5 33
34 175 detail pretekára STRAKA Tomáš 1972 Stíhači Košice 21. /  Muži 0:49:46.2 0:10:33.3 03:10.1 37 06:20.1 37 09:28.9 31 12:45.9 32 15:56.9 32 19:10.6 32 22:27.5 34 25:47.4 35 29:10.5 34 32:38.6 35 36:08.9 34 39:35.5 35 43:03.1 34 46:26.6 34
35 162 detail pretekára MÜLLER Štefan 1973 KOŠICE 22. /  Muži 0:49:46.8 0:10:33.9 03:09.4 36 06:18.5 32 09:29.3 32 12:45.6 31 15:55.2 31 19:11.1 33 22:20.7 32 25:42.5 34 29:11.3 35 32:38.5 34 36:09.5 35 39:35.0 34 43:03.1 34 46:26.7 35
36 141 detail pretekára KALAPOŠOVÁ Zuzana 1974 KOŠICE 4. /  Ženy 0:50:56.1 0:11:43.2 03:09.0 35 06:19.3 35 09:37.5 35 12:59.2 37 16:26.2 37 19:56.5 37 23:30.5 37 26:54.0 36 30:24.9 37 33:53.0 37 37:28.8 37 40:48.7 37 44:09.9 36 47:29.2 37
37 117 detail pretekára SLÁVIK Jozef 1993 SIC Košice 23. /  Muži 0:50:56.3 0:11:43.4 03:04.4 32 06:18.9 33 09:37.4 34 12:49.5 35 16:14.4 36 19:39.1 36 23:23.0 36 26:54.3 37 30:24.8 36 33:50.6 36 37:05.0 36 40:48.6 36 44:10.1 37 47:26.6 36
38 110 detail pretekára STROMP Pavel 1971 Diesel Inline 24. /  Muži 0:51:53.7 0:12:40.8 03:21.7 38 06:39.3 40 10:06.7 39 13:33.9 39 17:02.6 39 20:36.8 39 24:05.0 39 27:34.3 38 30:58.5 38 34:32.8 38 38:04.0 38 41:34.9 38 45:03.0 38 48:26.0 38
39 101 detail pretekára FUNBERGER Štefan 1974 Diesel Inline 25. /  Muži 0:55:25.7 0:16:12.8 03:07.1 34 06:19.9 36 09:37.8 36 12:59.4 38 16:26.2 37 20:01.5 38 23:49.5 38 27:51.3 39 31:48.9 39 35:41.1 39 39:37.8 39 43:30.1 39 47:30.1 39 51:24.8 39
40 160 detail pretekára KANTOR Jaroslav 1976 KOŠICE 26. /  Muži 0:56:03.1 0:16:50.2 03:22.2 39 06:38.9 39 10:07.3 40 13:49.7 40 17:48.6 40 21:29.6 40 25:13.1 40 29:11.5 40 33:02.0 41 36:52.0 40 40:46.9 41 44:28.4 40 48:15.8 41 52:02.6 40
41 107 detail pretekára STARK Rudolf 1976 Diesel Inline 27. /  Muži 0:56:03.3 0:16:50.4 03:22.8 40 06:47.4 41 10:26.3 41 14:06.5 41 17:55.6 41 21:30.7 41 25:19.8 41 29:13.4 41 33:01.7 40 36:52.3 41 40:46.6 40 44:28.6 41 48:15.5 40 52:03.0 41
42 3 detail pretekára GHILLÁNY Radislav 1943 KOŠICE 28. /  Muži 0:57:52.6 0:18:39.7 03:48.7 44 07:33.5 43 11:14.4 43 14:57.4 43 18:44.0 43 22:36.6 43 26:25.7 43 30:15.5 43 34:05.3 43 37:54.7 43 41:49.1 42 45:46.7 42 49:48.8 42 53:51.2 42
43 113 detail pretekára PETROVIČOVÁ Lucia 1976 KOŠICE 5. /  Ženy 0:58:54.1 0:19:41.2 03:35.6 42 07:10.0 42 10:56.7 42 14:40.0 42 18:25.3 42 22:12.0 42 26:04.5 42 29:59.4 42 33:53.2 42 37:53.0 42 42:03.5 43 46:14.9 43 50:18.6 43 54:39.2 43
44 166 detail pretekára LIPTÁK Ján 1955 KOŠICE 29. /  Muži 0:59:18.9 0:20:06.0 03:46.8 43 07:36.8 44 11:28.4 44 15:24.5 44 19:13.9 44 23:10.2 44 27:08.8 44 31:09.3 44 35:11.4 44 39:16.6 44 43:22.3 44 47:30.7 44 51:29.6 44 55:26.9 44
45 138 detail pretekára BALOGOVÁ Silvia 1973 KOŠICE 6. /  Ženy 1:04:25.0 0:25:12.1 04:15.5 45 08:28.2 45 12:37.8 45 16:42.4 45 20:53.5 45 25:04.0 45 29:19.8 45 33:34.8 45 37:49.9 45 41:57.3 45 46:13.5 45 50:35.9 45 55:03.0 45 59:44.3 45
--- 29 detail pretekára MIŠKOVIČ Marián 1981 Stepne kozy . /  Muži DNF --- 02:29.4 --- 04:54.2 --- 07:31.6 --- 10:10.1 --- 12:42.4 --- 15:29.6 --- 18:14.0 --- 20:37.2 --- 23:25.4 --- 26:10.4 --- 28:49.8 --- 31:25.9 --- --- --- --- ---