ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Eletroveneta-Corratec |
CZE | 1:54:07.2 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 1:54:33.7 | 0:00:26.5 |
3. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:05.7 | 0:00:58.5 |
4. | DLASK Petr |
LAWI Team |
CZE | 1:58:06.3 | 0:03:59.1 |
5. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:58:26.8 | 0:04:19.6 |
6. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:58:35.3 | 0:04:28.1 |
7. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:16.6 | 0:05:09.4 |
8. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:03:23.0 | 0:09:15.8 |
9. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:03:23.8 | 0:09:16.6 |
10. | ŠUSTEK Milan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:03:43.7 | 0:09:36.5 |
11. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:03:57.0 | 0:09:49.8 |
12. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:04:19.2 | 0:10:12.0 |
13. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:05:07.6 | 0:11:00.4 |
14. | KLOUČEK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:05:23.0 | 0:11:15.8 |
15. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:06:07.1 | 0:11:59.9 |
16. | FABIŠOVSKÝ Ladislav |
Madeta Fitness Specialized |
CZE | 2:06:07.3 | 0:12:00.1 |
17. | ŘEHÁK Martin |
Alpine Pro - Author team |
CZE | 2:07:27.7 | 0:13:20.5 |
18. | KOBLIHA Ondřej |
Madeta Fitness/Haibike |
CZE | 2:08:30.2 | 0:14:23.0 |
19. | PÍNA Ondřej |
Axit Vella Racing |
CZE | 2:08:43.2 | 0:14:36.0 |
20. | KUBÍČEK Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:08:46.9 | 0:14:39.7 |
21. | ŠŤASTNÝ Jan |
Sodafresh Cannondale |
CZE | 2:09:06.4 | 0:14:59.2 |
22. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:09:53.6 | 0:15:46.4 |
23. | KNÍŽE David |
CT J.HRADEC U SK KAMEN |
CZE | 2:09:56.5 | 0:15:49.3 |
24. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:10:02.5 | 0:15:55.3 |
25. | SOUKUP David |
Giant |
CZE | 2:10:16.4 | 0:16:09.2 |
26. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:10:22.8 | 0:16:15.6 |
27. | TATÍČEK Petr |
CYKLOTRENINK GIANT |
CZE | 2:10:30.0 | 0:16:22.8 |
28. | HOLUB Josef |
CZE | 2:10:34.3 | 0:16:27.1 | |
29. | HEJDUK Stanislav |
Madeta Fitness Haibike |
CZE | 2:11:16.8 | 0:17:09.6 |
30. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:11:17.2 | 0:17:10.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:29:43.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠIMÁNKOVÁ Jana |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:33:53.9 | 0:04:10.6 |
3. | SVĚRÁKOVÁ Dáša |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:34:54.3 | 0:05:11.0 |
4. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:39:20.4 | 0:09:37.1 |
5. | ŠMEJKALOVÁ Natalie |
UGO allivictus čistý sport |
CZE | 2:44:20.1 | 0:14:36.8 |
6. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 2:47:47.3 | 0:18:04.0 |
7. | VEJVODOVÁ Marie |
EP Energy Merida Biking Team! |
CZE | 2:48:01.3 | 0:18:18.0 |
8. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 2:49:50.4 | 0:20:07.1 |
9. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:54:13.6 | 0:24:30.3 |
10. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:54:22.4 | 0:24:39.1 |
11. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:55:07.0 | 0:25:23.7 |
12. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:55:16.0 | 0:25:32.7 |
13. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
Symbio+cycling |
CZE | 2:56:05.1 | 0:26:21.8 |
14. | SKRBKOVÁ Jana |
Velo a sport Chrastava |
CZE | 2:56:51.8 | 0:27:08.5 |
15. | DOLEŽALOVÁ Jana |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:59:04.6 | 0:29:21.3 |
16. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
Symbio cycling |
CZE | 2:59:46.8 | 0:30:03.5 |
17. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 3:05:25.1 | 0:35:41.8 |
18. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 3:08:40.1 | 0:38:56.8 |
19. | ČERNÁ Radka |
KAMENICE |
CZE | 3:11:15.1 | 0:41:31.8 |
20. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:14:39.1 | 0:44:55.8 |
21. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:14:41.0 | 0:44:57.7 |
22. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:14:56.4 | 0:45:13.1 |
23. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:14:59.7 | 0:45:16.4 |
24. | SVOBODOVÁ Ivana |
CZE | 3:16:06.6 | 0:46:23.3 | |
25. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 3:19:11.6 | 0:49:28.3 | |
26. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:19:17.9 | 0:49:34.6 |
27. | MACOURKOVÁ Klára |
BRCYKL |
CZE | 3:23:39.2 | 0:53:55.9 |
28. | KLINGOROVÁ Irena |
TJ Olympionik Cheb |
CZE | 3:25:58.0 | 0:56:14.7 |
29. | BÁRTOVÁ Tereza |
SPECIALIZED EASTERN EUROPE |
CZE | 3:28:42.4 | 0:58:59.1 |
30. | VÝBORNÁ Martina |
CZE | 3:31:56.0 | 1:02:12.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZACHATA Vojtěch |
Messenger MTB |
CZE | 1:25:56.0 | 0:00:00.0 |
2. | VLACHOVSKÝ Michal |
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM |
CZE | 1:27:08.7 | 0:01:12.7 |
3. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:27:09.5 | 0:01:13.5 |
4. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS cyklo JIstebnice |
CZE | 1:29:14.9 | 0:03:18.9 |
5. | CHUDOMEL Jiří |
CZE | 1:30:08.5 | 0:04:12.5 | |
6. | LINHART Lukáš |
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM |
CZE | 1:30:21.5 | 0:04:25.5 |
7. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:30:56.2 | 0:05:00.2 |
8. | STROPEK Miroslav |
Madeta Fitness |
CZE | 1:32:04.4 | 0:06:08.4 |
9. | ŠPIROCH Martin |
CZE | 1:32:40.4 | 0:06:44.4 | |
10. | PECH Martin |
Symbio+cycling |
CZE | 1:32:59.3 | 0:07:03.3 |
11. | ZVOLSKÝ Roman |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:33:37.3 | 0:07:41.3 |
12. | TOMÁŠEK Pavel |
BRAŠKOV |
CZE | 1:33:45.1 | 0:07:49.1 |
13. | DOLEJŠÍ Václav |
CZE | 1:33:46.7 | 0:07:50.7 | |
14. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team |
CZE | 1:33:52.9 | 0:07:56.9 |
15. | PEJŠA Robert |
Merida Biking Team |
CZE | 1:34:22.4 | 0:08:26.4 |
16. | BALAJKA Ondřej |
Factor Bike Team |
CZE | 1:36:03.7 | 0:10:07.7 |
17. | VYMAZAL Adam |
CZE | 1:37:09.8 | 0:11:13.8 | |
18. | FIGURA Lukáš |
AVELI MTB |
CZE | 1:37:12.1 | 0:11:16.1 |
19. | VALENTA Michal |
velo Dvořák Haibike |
CZE | 1:38:39.9 | 0:12:43.9 |
20. | KOČÁREK Zbyněk |
CZE | 1:39:07.8 | 0:13:11.8 | |
21. | PRŮCHA Josef |
CZE | 1:39:26.4 | 0:13:30.4 | |
22. | KLEIN Martin |
CZE | 1:40:15.5 | 0:14:19.5 | |
23. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:40:15.7 | 0:14:19.7 |
24. | LEJČEK Viktor |
ČS MTB HOBBY 3 |
CZE | 1:40:40.8 | 0:14:44.8 |
25. | SCHNEIDER Martin |
CZE | 1:40:41.4 | 0:14:45.4 | |
26. | ELSNIC Petr |
CZE | 1:45:33.5 | 0:19:37.5 | |
27. | ČERNÝ Slavoj |
papírnictví černá |
CZE | 1:46:19.4 | 0:20:23.4 |
28. | ZEMAN David |
CZE | 1:47:12.8 | 0:21:16.8 | |
29. | SLAVÍČEK Marek |
CZE | 1:47:20.4 | 0:21:24.4 | |
30. | VINTR Milan |
Vacov |
CZE | 1:47:24.6 | 0:21:28.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VALÁŠKOVÁ Terka |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:49:30.9 | 0:00:00.0 |
2. | BUZKOVÁ Kateřina |
SURVIVAL |
CZE | 1:50:01.9 | 0:00:31.0 |
3. | STROUHALOVÁ Veronika |
Kona Cycling Point |
CZE | 1:52:23.4 | 0:02:52.5 |
4. | KRČKOVÁ Eliška |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:54:02.0 | 0:04:31.1 |
5. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 1:54:39.7 | 0:05:08.8 |
6. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 1:54:55.8 | 0:05:24.9 |
7. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 1:55:27.8 | 0:05:56.9 |
8. | SVOBODOVÁ Tereza |
CZE | 1:58:44.0 | 0:09:13.1 | |
9. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:01:04.3 | 0:11:33.4 |
10. | MRŠTÍKOVÁ Zuzana |
More Than Bikers |
CZE | 2:03:18.6 | 0:13:47.7 |
11. | KRČKOVÁ Karolina |
CZE | 2:08:04.4 | 0:18:33.5 | |
12. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 2:11:13.2 | 0:21:42.3 | |
13. | NOVOTNÁ Barbora |
CZE | 2:12:07.5 | 0:22:36.6 | |
14. | ŠEFČÍKOVÁ Marie |
CZE | 2:12:33.4 | 0:23:02.5 | |
15. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 2:13:31.2 | 0:24:00.3 | |
16. | CHMELÍKOVÁ Pavla |
CZE | 2:15:50.8 | 0:26:19.9 | |
17. | KOSTROUNOVÁ Hana |
CZE | 2:16:02.5 | 0:26:31.6 | |
18. | ŠPOLCOVÁ Zuzana |
PRAHA 6 |
CZE | 2:18:21.9 | 0:28:51.0 |
19. | KRACÍKOVÁ Zdena |
CZE | 2:19:11.0 | 0:29:40.1 | |
20. | TUŠINSKÁ Klára |
SIK BÍLINA |
CZE | 2:19:12.0 | 0:29:41.1 |
21. | KUČEROVÁ Barbora |
CZE | 2:19:16.0 | 0:29:45.1 | |
22. | DUFKOVÁ Denisa |
CZE | 2:20:21.0 | 0:30:50.1 | |
23. | ŠVARCBACHOVÁ Markéta |
CZE | 2:21:07.1 | 0:31:36.2 | |
24. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:22:07.1 | 0:32:36.2 |
25. | MARŠÁLKOVÁ Gabriela |
CZE | 2:22:25.8 | 0:32:54.9 | |
26. | SOUČKOVÁ Tereza |
žirafa bike |
CZE | 2:23:32.9 | 0:34:02.0 |
27. | KŘIKAVOVÁ Lenka |
Charles University Plzen |
CZE | 2:24:57.4 | 0:35:26.5 |
28. | ŠŤOVÍČKOVÁ Darina |
CZE | 2:26:58.7 | 0:37:27.8 | |
29. | SÉGLOVÁ Eva |
CZE | 2:27:01.3 | 0:37:30.4 | |
30. | HOMOLOVÁ Hana |
Kvart |
CZE | 2:30:31.2 | 0:41:00.3 |
Preteky seriálu
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny