Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Cyklomaratónska MTB séria 2012

MTB TOUR Kremnica -Skalka

MTB
DÁTUM :22.9.2012 MIESTO :Skalka pri Kremnici
STRÁNKY PRETEKOV :www.cyklistika-sk.eu/

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
LAMI Michal
JUMP SPORT KLUB
SVK 3:55:51.0 0:00:00.0
2.
BARÉNYI Milan
Trek KCK Oslany
SVK 3:55:56.0 0:00:05.0
3.
JEŽ Peter
Climberg T-Šport
SVK 4:14:51.0 0:19:00.0
4.
DEDINSKÝ Tomáš
Bratislava
SVK 4:21:30.0 0:25:39.0
5.
BUCHTÍK Jaroslav
Športservis Team BA
SVK 4:23:41.0 0:27:50.0
6.
ŠMELKO František
Dobšiná
SVK 4:30:00.0 0:34:09.0
7.
HORVÁTH Ladislav
ISAKO šport- Košice
SVK 4:41:43.0 0:45:52.0
8.
DOBROVIČ Pavol
CK Vyhne
SVK 4:42:31.0 0:46:40.0
9.
RUSKO Igor
Horal Alto-LIGR Bike team BB
SVK 4:55:32.0 0:59:41.0
10.
BAUER Pavel
Č. Spořitelna
CZE 4:56:37.0 1:00:46.0
11.
KOVÁČ Miroslav
Športservis Team BA
SVK 5:01:19.0 1:05:28.0
12.
ÚREK Ján
MT Biker Hodruša-Hámre
SVK 5:01:33.0 1:05:42.0
13.
SAKALA Jozef
OŠK MTB Team Uhorské
SVK 5:02:36.0 1:06:45.0
14.
MAJERSKÝ Peter
Banská Bystrica
SVK 5:02:44.0 1:06:53.0
15.
KUBOVČÍK Rastislav
Levoča
SVK 5:06:28.0 1:10:37.0
16.
PILNÝ Karol
MT Bikers Pohronie-Zvolen
SVK 5:08:41.0 1:12:50.0
17.
KIVADER Matej
CK MT Bikers Pohronie
SVK 5:08:42.0 1:12:51.0
18.
PORUBČAN Matúš
ŠK Pegas
SVK 5:18:46.0 1:22:55.0
19.
BRZUĽA Andrej
MTB Pohronie
SVK 5:27:20.0 1:31:29.0
20.
LAŠŠÁK Miloš
MTBiker report
SVK 5:28:25.0 1:32:34.0
21.
ĎURIŠKA Igor
MTB RACE Team Lučenec
SVK 5:38:23.0 1:42:32.0
22.
BEŇO Branislav
Žilina
SVK 5:48:58.0 1:53:07.0
23.
BALOGH Ladislav
Partizánske
SVK 5:55:14.0 1:59:23.0
24.
ZÁHORÁK Peter
Sabinov
SVK 6:01:27.0 2:05:36.0
25.
SCHNEIDGEN Peter
CK MTB Topoľčany
SVK 6:08:14.0 2:12:23.0
26.
TOMÁŠEK Tomáš
Malokarpatské kvarteto
SVK 6:35:08.0 2:39:17.0
27.
MÉSZÁROS Tibor
Kvetoslavov
SVK 6:42:34.0 2:46:43.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KONOPINSKÁ Jana
ALL Sports Academy
SVK 6:07:00.0 0:00:00.0
2.
STANOVIČOVÁ Mária
Honeywell Partizánske
SVK 6:37:01.0 0:30:01.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DAMEK Milan
Caffe Nannini
CZE 1:56:35.0 0:00:00.0
2.
KOZEL Dušan
Košice
SVK 2:05:57.0 0:09:22.0
3.
HUPKA Ondrej
MEDVEDICA TOUR
SVK 2:08:19.0 0:11:44.0
4.
OTEPKA Igor
Dolný Kubín
SVK 2:08:26.0 0:11:51.0
5.
BENKO Peter
CK Energia Svit
SVK 2:08:49.0 0:12:14.0
6.
DOUBEK Tomáš
KAKTUS BIKE - team Bratislava
SVK 2:09:15.0 0:12:40.0
7.
HULKA Roman
SPORTSERVIS TEAM BRATISLAVA
SVK 2:10:40.0 0:14:05.0
8.
HALAŠKA Roman
Prievidza
SVK 2:12:39.0 0:16:04.0
9.
DANIŠ Igor
Klondike Bike Wolves
SVK 2:13:58.0 0:17:23.0
10.
BENKO Tomáš
Velosvet
SVK 2:13:59.0 0:17:24.0
11.
JANESPAL Lukáš
MT Bikers Pohronie - Zvolen
SVK 2:15:44.0 0:19:09.0
12.
VICEN Erik
KŠN Košecké Podhradie
SVK 2:16:53.0 0:20:18.0
13.
BREZOVSKÝ Matúš
CK Unicom Zvlen
SVK 2:17:24.0 0:20:49.0
14.
SLOSIARIK Peter
LBike Košice
SVK 2:17:48.0 0:21:13.0
15.
LINDÁK Martin
PZ Sport
SVK 2:19:24.0 0:22:49.0
16.
STRAKA Martin
ŠK KOMPAS
SVK 2:19:33.0 0:22:58.0
17.
KRAJČOVIČ Ján
Avita team
SVK 2:19:43.0 0:23:08.0
18.
KOSTOLNÍK Peter
CK Energia Svit
SVK 2:20:31.0 0:23:56.0
19.
JANÍČEK Ján
Sportakus Cycling Team
SVK 2:21:10.0 0:24:35.0
20.
BENKO Tomáš
Zemianske Kostolany
SVK 2:21:37.0 0:25:02.0
21.
LAKTIŠ Martin
Topoľčianky
SVK 2:21:39.0 0:25:04.0
22.
OLEJÁR Vladimír
poprad
SVK 2:22:01.0 0:25:26.0
23.
BUDAJ Martin
Banska Bystrica
SVK 2:23:46.0 0:27:11.0
24.
PUŠKAŠ Pavol
Gemerská Poľana
SVK 2:23:59.0 0:27:24.0
25.
MURÍN Pavol
Malachob
SVK 2:24:31.0 0:27:56.0
26.
MELICHER Peter
CK Retiazka
SVK 2:25:19.0 0:28:44.0
27.
ŤAPUŠÍK Miroslav
hasiči Handlová
SVK 2:25:20.0 0:28:45.0
28.
CHVÁLA Jakub
Liptovský Hrádok
SVK 2:28:50.0 0:32:15.0
29.
KRÁĽ Pavol
Žilina
SVK 2:29:25.0 0:32:50.0
30.
VEVERKA Marian
CK MT Bikers Pohronie - Zvolen
SVK 2:30:24.0 0:33:49.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JUHÁSOVÁ Andrea
CK Svätý Jur
SVK 2:24:54.0 0:00:00.0
2.
MIKELOVÁ Anna
ceming team krompachy
SVK 2:28:54.0 0:04:00.0
3.
VALOVA Silvia
SVK 2:45:40.0 0:20:46.0
4.
DAMKOVÁ Ludmila
GEAX LAS SPORTIQUE
CZE 2:48:51.0 0:23:57.0
5.
MILOTOVÁ Pavlína
Radošovce
SVK 2:52:38.0 0:27:44.0
6.
DUJČÁKOVÁ Zuzana
CK Witzenmann Vlkanová
SVK 3:01:40.0 0:36:46.0
7.
PILNÁ Danica
MT Bikers Pohronie-Zvolen
SVK 3:02:21.0 0:37:27.0
8.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 3:03:56.0 0:39:02.0
9.
BEŇOVÁ Helen
Vino Beňo :)
SVK 3:06:03.0 0:41:09.0
10.
REPKOVÁ Andrea
05 BK Furča- Košice
SVK 3:09:34.0 0:44:40.0
11.
PETKOVÁ Adriana
Kanianka
SVK 3:10:13.0 0:45:19.0
12.
ZIMOVÁ Karolína
CK Svätý Jur
SVK 3:10:43.0 0:45:49.0
13.
MILOTOVÁ Adriana
Dema Racing Team Senica
SVK 3:11:20.0 0:46:26.0
14.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 3:13:01.0 0:48:07.0
15.
RAFANIDESOVÁ Izabela
JAKI bike4u.sk
SVK 3:17:20.0 0:52:26.0
16.
GABČÍKOVÁ Martina
MKL Kremnica
SVK 3:24:57.0 1:00:03.0
17.
KARABOVÁ Martina
Brezno
SVK 3:34:48.0 1:09:54.0
18.
KUBÍKOVÁ Elena
KDHC
SVK 3:40:25.0 1:15:31.0
19.
KUBÍKOVÁ Júlia
KPHC Turčianske Teplice
SVK 3:57:07.0 1:32:13.0
20.
VALENTOVÁ Pavlína
Martin
SVK 4:10:10.0 1:45:16.0
21.
HUPKOVÁ Darina
CK Svätý Jur
SVK 4:23:37.0 1:58:43.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BÁLENT Michal
www.spoma.sk
SVK 1:10:52.0 0:00:00.0
2.
MIKUŠ Timotej
CK Energia Svit
SVK 1:11:07.0 0:00:15.0
3.
ĎUREČKA Ján
Banská Bystrica
SVK 1:11:28.0 0:00:36.0
4.
IVAN Rudolf
SVK 1:27:50.0 0:16:58.0
5.
MOJŽIŠ Marek
Banská Bystrica
SVK 1:27:54.0 0:17:02.0
6.
KOLLÁR Patrik
hasici Handlová
SVK 1:35:03.0 0:24:11.0
7.
SABO Alan
Brezno
SVK 1:44:58.0 0:34:06.0
8.
KAPICAK Marek
Levice
SVK 1:47:06.0 0:36:14.0
9.
GABČÍK Ľuboš
MKL Kremnica
SVK 1:47:24.0 0:36:32.0
10.
ŠOTEK Karel
Žilina
SVK 1:49:35.0 0:38:43.0
11.
GABČÍKOVÁ Rebeka
MKL Kremnica
SVK 1:51:03.0 0:40:11.0
12.
ŠOTEK Marián
Žilina
SVK 1:56:02.0 0:45:10.0
13.
MRÁZ Dávid
PREŠOV
SVK 2:08:24.0 0:57:32.0
14.
MRÁZ Marian
PREŠOV
SVK 2:08:28.0 0:57:36.0
15.
MAZÚR Michal
GMG
SVK 3:26:12.0 2:15:20.0
16.
VRCHOVSKÝ Erik
Žilina
SVK 5:15:45.0 4:04:53.0