Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Kolo pro život 2011

Lipno Tour České Spořitelny

MTB
DÁTUM :25.6.2011 MIESTO :Lipno SLUŽBY :
USPORIADATEĽ : Kolo pro život

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VASTL Jan
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 0:47:19.9 0:00:00.0
2.
KUBÍN Filip
SK VELO PRAHA
CZE 0:49:47.3 0:02:27.4
3.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 0:49:52.9 0:02:33.0
4.
ČEJKA Jiří
ZLIV
CZE 0:50:06.1 0:02:46.2
5.
JÍLEK Zdeněk
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 0:51:02.5 0:03:42.6
6.
BLÁHA Roman
GO! NUTRIXXION
CZE 0:51:08.8 0:03:48.9
7.
VLNAS Pavel
CZE 0:52:32.1 0:05:12.2
8.
MIKOLÁŠEK Jan
CYKLOTEAM SAUNABAR HORNÍ CEREKEV
CZE 0:52:37.7 0:05:17.8
9.
PAPEŽ Filip
Velosport Valenta Scott team
CZE 0:52:46.6 0:05:26.7
10.
STROPEK Miroslav
CRT Chlum
CZE 0:53:21.0 0:06:01.1
11.
KOHOUT Michal
dukla praha
CZE 0:53:57.4 0:06:37.5
12.
DVOŘÁK Petr
VELO-DVOŘÁK
CZE 0:53:59.0 0:06:39.1
13.
DOLEŽAL Václav
NISSAN Dolák
CZE 0:54:08.9 0:06:49.0
14.
BUBLA Ladislav
CZE 0:54:56.0 0:07:36.1
15.
LAYER Tomáš
CZE 0:55:05.2 0:07:45.3
16.
MACH Jiři
Dům barev Český Krumlov
CZE 0:55:10.8 0:07:50.9
17.
KŘÍŽ Václav
CZE 0:55:32.9 0:08:13.0
18.
NOVÁK Vladimír
Hunap O Hůrka
CZE 0:55:41.4 0:08:21.5
19.
VČELIČKA Josef
Cyklo Švec Písek
CZE 0:55:41.8 0:08:21.9
20.
ZRŮST Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 0:56:03.4 0:08:43.5
21.
KRUMPHANZL Matyáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:56:10.8 0:08:50.9
22.
KOBR Filip
CZE 0:56:23.4 0:09:03.5
23.
VONDRÁSEK Jakub
CZE 0:56:27.4 0:09:07.5
24.
ŠMÍD Jan
škoda Auto team
CZE 0:57:48.0 0:10:28.1
25.
KAŠPAR Adam
SP Kolo
CZE 0:57:55.1 0:10:35.2
26.
JANOTA Petr
CZE 0:58:24.9 0:11:05.0
27.
ŠRŮTKA Jiří
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 0:58:43.6 0:11:23.7
28.
KŘÍŽ Radim
Cyklo Jiřička
CZE 0:59:22.3 0:12:02.4
29.
HANUS Ondřej
TJ Cykloprag
CZE 0:59:45.7 0:12:25.8
30.
ŠPOLC Martin
PRAHA 6
CZE 0:59:58.5 0:12:38.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠRŮTKOVÁ Natálie
CKK Znojmo
CZE 0:57:36.3 0:00:00.0
2.
VORÁČKOVÁ Dominika
Giant-Ski klub Šumava
CZE 1:00:09.1 0:02:32.8
3.
KŘÍŽOVÁ Klára
SK VELO PRAHA
CZE 1:02:01.1 0:04:24.8
4.
HONSOVÁ Olga
Ski klubŠumava
CZE 1:05:25.3 0:07:49.0
5.
NOVÁKOVÁ Pavla
skisumava
CZE 1:05:47.5 0:08:11.2
6.
VÁCHOVÁ Klára
Ski klub Šumava
CZE 1:07:21.1 0:09:44.8
7.
HUDEČKOVÁ Veronika
Ski klub Šumava
CZE 1:10:53.1 0:13:16.8
8.
SEDLÁČKOVÁ Monika
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:10:59.9 0:13:23.6
9.
KLUZÁKOVÁ Olga
CZE 1:11:47.8 0:14:11.5
10.
ZBOŘILOVÁ Eliška
LYKO Prachatice
CZE 1:13:40.6 0:16:04.3
11.
NEUMANNOVÁ Kateřina
CZE 1:14:14.0 0:16:37.7
12.
MAŠKOVÁ Ilona
CZE 1:20:46.9 0:23:10.6
13.
SCHEJBALOVÁ Jana
Příbram
CZE 1:21:39.2 0:24:02.9
14.
KOBROVÁ Marcela
Ski klub Šumava
CZE 1:23:07.6 0:25:31.3
15.
HOLUBOVÁ Jitka
Alpine Pro
CZE 1:24:22.0 0:26:45.7
16.
ŠPOLCOVÁ Zuzana
PRAHA 6
CZE 1:25:10.2 0:27:33.9
17.
BUMBÁLKOVÁ Klára
CZE 1:29:00.2 0:31:23.9
18.
ŘEHÁKOVÁ Milena
CZE 1:31:53.1 0:34:16.8
19.
KAČÍRKOVÁ Jiřina
Mont Blanc MTB team
CZE 1:32:34.9 0:34:58.6
20.
BRŮŽOVÁ Markéta
CZE 1:33:18.1 0:35:41.8
21.
SEDLÁČKOVÁ Eliška
CZE 1:33:44.4 0:36:08.1
22.
FURCHOVÁ Bohumila
MTB FURCH TEAM
CZE 1:34:52.7 0:37:16.4
23.
KLUZÁKOVÁ Věra
CZE 1:35:15.6 0:37:39.3
24.
DAŇKOVÁ Anna
CZE 1:36:38.8 0:39:02.5
25.
STIBALOVÁ Markéta
CZE 1:36:55.8 0:39:19.5
26.
KOFROŇOVÁ Karolína
CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV
CZE 1:49:15.6 0:51:39.3
27.
HAVLÍKOVÁ Martina
CZE 1:50:22.2 0:52:45.9
28.
BUZKOVÁ Kateřina
CZE 1:50:59.3 0:53:23.0
29.
SAIDLOVÁ Lucie
CZE 1:51:14.6 0:53:38.3
30.
LENCOVÁ Lenka
ŠkodaAuto team
CZE 2:05:55.4 1:08:19.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HYNEK Kristián
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:43:53.6 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:45:20.9 0:01:27.3
3.
FOJTÍK Jan
Nissan Dolak
CZE 1:45:59.1 0:02:05.5
4.
KAMLER Josef
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 1:50:52.2 0:06:58.6
5.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:51:47.1 0:07:53.5
6.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 1:51:57.0 0:08:03.4
7.
JAKEŠ Tomáš
Dům barev Č.Krumlov
CZE 1:54:13.7 0:10:20.1
8.
KNÍŽE David
NISSAN DOLÁK
CZE 1:54:41.9 0:10:48.3
9.
STOŠEK Martin
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:55:26.8 0:11:33.2
10.
HOLUB Josef
Alltraining.cz
CZE 1:55:40.5 0:11:46.9
11.
KOBLIHA Ondřej
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:42.5 0:11:48.9
12.
STOŠEK Viktor
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 1:55:45.0 0:11:51.4
13.
NEHONSKÝ Zdenek
AUTHOR MASTERS
CZE 1:55:49.0 0:11:55.4
14.
STROŽ Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:57:07.6 0:13:14.0
15.
JAKŠ Martin
NISSAN Dolák
CZE 1:57:14.6 0:13:21.0
16.
RYDVAL Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:57:16.9 0:13:23.3
17.
NESVADBA Jan
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:57:17.6 0:13:24.0
18.
SÝKORA Jan
NISSAN Dolák
CZE 1:57:18.2 0:13:24.6
19.
ŠIMERLE Michal
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:57:33.3 0:13:39.7
20.
KLOUČEK František
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:57:48.3 0:13:54.7
21.
JIRÁNEK Tomáš
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:58:13.2 0:14:19.6
22.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:58:28.4 0:14:34.8
23.
KOCIAN Václav
AUTHOR MASTERS
CZE 1:58:30.1 0:14:36.5
24.
KOPÁČ Dalibor
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:58:31.0 0:14:37.4
25.
KUNČICKÝ Radim
AUTHOR MASTERS
CZE 1:58:48.9 0:14:55.3
26.
MATĚJKA Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:13.5 0:15:19.9
27.
SOUKUP Petr
NISSAN DOLAK B
CZE 1:59:19.2 0:15:25.6
28.
TOMÁŠEK Martin
AUTHOR MASTERS
CZE 2:00:01.7 0:16:08.1
29.
POMEZNÝ Lukáš
ČS Specialized SG Vimperk
CZE 2:00:40.5 0:16:46.9
30.
GOLD Zdeněk
Gold´s gym - Cyklopoint Brno
CZE 2:00:42.7 0:16:49.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT cycling team
CZE 2:12:11.9 0:00:00.0
2.
VALEŠOVÁ Jana
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:16:58.3 0:04:46.4
3.
MÜLLEROVÁ Lucie
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:20:31.7 0:08:19.8
4.
KOTTOVÁ Petra
NISSAN Dolák
CZE 2:22:06.3 0:09:54.4
5.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Merrell
CZE 2:22:30.3 0:10:18.4
6.
KYPTOVÁ Jana
CZE 2:24:48.8 0:12:36.9
7.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK -SALOMON
CZE 2:26:01.5 0:13:49.6
8.
LORENCOVÁ Judita
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:27:13.6 0:15:01.7
9.
HANŽLOVÁ Mirka
čs mtb specialized
CZE 2:27:26.3 0:15:14.4
10.
MATLAŠKOVÁ Jana
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK
CZE 2:31:51.6 0:19:39.7
11.
BUŠKOVÁ Leona
NISSAN DOLÁK
CZE 2:32:53.8 0:20:41.9
12.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 2:35:39.9 0:23:28.0
13.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 2:37:26.4 0:25:14.5
14.
JEZLOVÁ Andrea
Česká spořitelna MTB
CZE 2:40:40.1 0:28:28.2
15.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
TJ Cykloprag
CZE 2:40:52.5 0:28:40.6
16.
DOLÁKOVÁ Táňa
Nissan Dolak
CZE 2:41:23.1 0:29:11.2
17.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
Centrum Babylon Liberec
CZE 2:45:02.7 0:32:50.8
18.
FALCOVÁ Hana
CZE 2:49:49.6 0:37:37.7
19.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM
CZE 2:53:10.5 0:40:58.6
20.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 2:53:18.3 0:41:06.4
21.
GRACÍKOVÁ Gabriela
CZE 2:55:46.8 0:43:34.9
22.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 2:57:16.1 0:45:04.2
23.
DACHMANOVÁ Iveta
CZE 2:59:15.2 0:47:03.3
24.
KOLINGEROVÁ Zuzana
Nissan Dolák MTB team
CZE 2:59:38.6 0:47:26.7
25.
KOŽMÍNOVÁ Šárka
Nissan Dolak Ladies
CZE 3:00:50.0 0:48:38.1
26.
VIDROVÁ Kristýna
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1
CZE 3:00:55.1 0:48:43.2
27.
VÁCHALOVÁ Marie
Starý Plzenec
CZE 3:03:00.8 0:50:48.9
28.
ISTENČÍNOVÁ Zuzana
CZE 3:05:13.9 0:53:02.0
29.
VOLFOVÁ Hana
CZE 3:13:48.4 1:01:36.5
30.
SAMKOVÁ Barbora
Skiklub Šumava
CZE 3:18:04.4 1:05:52.5