Jihočesko-bavorský pohár MTB
DÁTUM : | 8.5.2011 | MIESTO : | Vimperk |
---|
USPORIADATEĽ : | Bike klub Vimperk |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULCOVÁ Pavlína |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 0:53:03.2 | 0:00:00.0 |
2. | KALAŠOVÁ Karolína |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 0:56:51.9 | 0:03:48.7 |
3. | VALEŠOVÁ Jana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:00:57.5 | 0:07:54.3 |
4. | KRBOVÁ Petra |
Eurofoam sport team |
CZE | 1:07:47.9 | 0:14:44.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:27:46.3 | 0:00:00.0 |
2. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:29:28.9 | 0:01:42.6 |
3. | FRIEDL Jiří |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:30:15.2 | 0:02:28.9 |
4. | EBERL Filip |
Remerx cycling team Kolín |
CZE | 1:30:46.9 | 0:03:00.6 |
5. | PEŠEK Tomáš |
Remerx cycling team Kolín |
CZE | 1:31:03.7 | 0:03:17.4 |
6. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:32:15.4 | 0:04:29.1 |
7. | SÁBLÍK Lukáš |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:32:46.9 | 0:05:00.6 |
8. | NESVADBA Jan |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:34:31.1 | 0:06:44.8 |
9. | LOISL Markus |
Linz |
AUT | 1:34:53.4 | 0:07:07.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SVOBODA Tomáš |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:12:25.1 | 0:00:00.0 |
2. | LUKEŠ Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:12:50.2 | 0:00:25.1 |
3. | KUZMA Pavel |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:13:08.1 | 0:00:43.0 |
4. | BOHATA Tomáš |
Remerx cycling team Kolín |
CZE | 1:17:02.4 | 0:04:37.3 |
5. | JOHÁNEK Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:18:09.8 | 0:05:44.7 |
6. | ŠIRC Matěj |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:19:07.4 | 0:06:42.3 |
7. | POMEZNÝ Lukáš |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:20:35.1 | 0:08:10.0 |
8. | ZÁBRANSKÝ Stanislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:24:30.5 | 0:12:05.4 |
9. | KALOJÍROS Tomáš |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:25:28.8 | 0:13:03.7 |
10. | RYDVAL Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:26:21.7 | 0:13:56.6 |
11. | MINKA Jakub |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 1:27:34.0 | 0:15:08.9 |
12. | KADLEC Josef |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 1:27:49.4 | 0:15:24.3 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 249 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 173 |
Přihlášeno - Ženy | 76 |
Odštartovalo | 222 |
V cieli | 203 |