Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : serie logo

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Běžecké lyžování
DÁTUM :20.1.2018 MIESTO :Nové Město na Moravě
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SCHÜTZ Filip
CZE 0:22:53.6 0:00:00.0
2.
LEGIERSKI Grzegorz
Team nabiegowkach.pl
POL 0:25:02.6 0:02:09.0
3.
LACEK Jan
Team nabiegowkach.pl
POL 0:26:18.1 0:03:24.5
4.
KORYCINSKI Rafaz
Team nabiegowkach.pl
POL 0:26:23.6 0:03:30.0
5.
HAVLÍČEK Tomáš
SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou
CZE 0:26:39.4 0:03:45.7
6.
ROLEČEK Jakub
CZE 0:26:41.4 0:03:47.7
7.
HOFMAN Daniel
Kanoistika Poděbrady
CZE 0:26:45.1 0:03:51.5
8.
ČADA Tomáš
REDPOiNT Eleven team
CZE 0:26:45.6 0:03:52.0
9.
ŠKRABAL Hynek
Střelka Brno
CZE 0:26:56.1 0:04:02.5
10.
PFOFF Michal
Sport Zbraslav
CZE 0:27:12.1 0:04:18.5
11.
MAJKA Roman
Team nabiegowkach.pl
POL 0:27:37.6 0:04:44.0
12.
MEDERSKI Jacek
Team nabiegowkach.pl
POL 0:27:44.4 0:04:50.7
13.
VESELSKÝ Martin
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 0:28:07.9 0:05:14.2
14.
VYTLAČIL Jiří
Rossignol racing team
CZE 0:28:56.9 0:06:03.2
15.
POLÍVKA Petr
TREK - Geotest
CZE 0:29:39.4 0:06:45.7
16.
ROLSKI Michał
Team nabiegowkach.pl
POL 0:29:40.6 0:06:47.0
17.
FORMAN David
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 0:30:11.6 0:07:18.0
18.
KUČERA Michal
SK Studenec
CZE 0:30:13.4 0:07:19.7
19.
OTRUSINA Jiří
XCSPORT.cz Nordic Racing Team
CZE 0:30:30.6 0:07:37.0
20.
PFOFF Jan
Kanoistika Poděbrady
CZE 0:30:33.4 0:07:39.7
21.
TAPEREK Robert
Team nabiegowkach.pl
POL 0:30:40.6 0:07:47.0
22.
KOTLARZ Pawel
Team nabiegowkach.pl
POL 0:31:01.4 0:08:07.7
23.
SANCHEZ-TARMAWIECKI Robert
Team nabiegowkach.pl
POL 0:32:26.1 0:09:32.5
24.
KAROŃ Tomasz
Team nabiegowkach.pl
POL 0:32:48.4 0:09:54.7
25.
BRUNCLÍK Ivo
Slovan Špindlerův Mlýn
CZE 0:33:54.6 0:11:01.0
26.
DLOUHÝ Jiří
CZE 0:34:28.2 0:11:34.5
27.
HOLÝ Luděk
TJ Svornost Hvozd
CZE 0:34:33.4 0:11:39.7
28.
NĚMEC Patrik
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 0:34:52.2 0:11:58.5
29.
PFOFF Jan
Kanoistika Poděbrady
CZE 0:34:56.9 0:12:03.2
30.
KADLEC Petr
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 0:35:09.1 0:12:15.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
WITEK Katarzyna
Team nabiegowkach.pl
POL 0:28:49.9 0:00:00.0
2.
HOŘÍNKOVÁ Dita
Střelka Brno
CZE 0:31:06.4 0:02:16.5
3.
NOWOK Beata
Team nabiegowkach.pl
POL 0:32:41.1 0:03:51.2
4.
JANEČKOVÁ Zuzana
Ski klub Česká Třebová
CZE 0:32:54.9 0:04:05.0
5.
JINDŘÍŠKOVÁ Alena
GLEDE Team
CZE 0:33:38.2 0:04:48.3
6.
KUJAWSKA Joanna
Team nabiegowkach.pl
POL 0:34:19.4 0:05:29.5
7.
ČERMÁKOVÁ Jana
SK Skol Brno
CZE 0:36:37.9 0:07:48.0
8.
ČERMÁKOVÁ Veronika
SK Skol Brno
CZE 0:41:59.9 0:13:10.0
9.
ČERNÁ Petra
Báječné ženy v běhu
CZE 0:42:29.7 0:13:39.7
10.
CINKOVÁ Jitka
AC Pardubice
CZE 0:43:03.7 0:14:13.7
11.
NĚMCOVÁ Lenka
CZE 0:43:59.4 0:15:09.5
12.
FLÍDROVÁ Jana
Kanoistika Poděbrady
CZE 0:44:27.2 0:15:37.2
13.
BROŽOVÁ Monika
CZE 0:47:50.7 0:19:00.7