Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : serie logo

Predator RACE Dril Winter Edition

Přespolní běh
DÁTUM :4.3.2017 MIESTO :Biatlonový areál Eduard

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
TVRDÍK Tomáš
SWEEP OCRA-CZ Elite team
CZE 0:33:03.0 0:00:00.0
2.
RAJNIAK Michal
Elite team OCRA Slovakia
CZE 0:34:39.6 0:01:36.6
3.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:34:50.2 0:01:47.2
4.
KREJCI Pavel
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:36:14.9 0:03:11.9
5.
VACÍK Jiří
SWEEP OCRA-CZ Elite team
CZE 0:36:22.0 0:03:19.0
6.
CHRAPPA Richard
Elite team OCRA Slovakia
CZE 0:36:39.2 0:03:36.2
7.
ŠÁLA Bohuslav
Tantum Monstra
CZE 0:37:15.6 0:04:12.6
8.
CENIGA Peter
Elite team OCRA Slovakia
CZE 0:37:32.0 0:04:29.0
9.
HYNEK Richard
Barbaři
CZE 0:37:33.4 0:04:30.4
10.
ŘEŘICHA Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:37:36.4 0:04:33.4
11.
WEIG Simon
MIT Tough Team Germany
CZE 0:37:37.6 0:04:34.6
12.
VINICKÝ Petr
SWEEP OCRA-CZ Elite team
CZE 0:37:48.0 0:04:45.0
13.
MILATA Patrik
Elite team OCRA Slovakia
CZE 0:38:23.6 0:05:20.6
14.
KAMIC Petr
CZE 0:38:57.7 0:05:54.7
15.
NOHEJL Martin
AF TEAM
CZE 0:39:01.3 0:05:58.3
16.
DOŠLÍK Jiří
BOOTCAMP Team
CZE 0:39:29.1 0:06:26.1
17.
LEVÝ Štěpán
Kabrňáci & SWEAT team
CZE 0:39:34.8 0:06:31.8
18.
VOROBOK Tomáš
Predator Workout Roudnice nad Labem
CZE 0:39:43.8 0:06:40.8
19.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Elite
CZE 0:40:31.0 0:07:28.0
20.
SIMANDL Ondřej
Spartan Gym Elite
CZE 0:40:34.4 0:07:31.4
21.
ŽELEZNÝ Jakub
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:40:39.6 0:07:36.6
22.
SIMANDL Radek
Spartan Gym Elite
CZE 0:40:44.0 0:07:41.0
23.
ROUSPETR David
Sunny Gang Plzeň No.1
CZE 0:41:01.2 0:07:58.2
24.
JOSKA Vladislav
PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU
CZE 0:41:06.3 0:08:03.3
25.
BABÁK Josef
Tantum Monstra
CZE 0:41:21.7 0:08:18.7
26.
HANYK Lukáš
CZE 0:41:32.6 0:08:29.6
27.
KUBISTA Josef
CZE 0:41:50.5 0:08:47.5
28.
JANÁČEK Zdeněk
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:41:52.2 0:08:49.2
29.
KEDRŠT Daniel
CZE 0:41:57.1 0:08:54.1
30.
MALIHA Roman
CZE 0:42:08.0 0:09:05.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
CZE 0:43:28.4 0:00:00.0
2.
SCHEJBALOVA Tereza
AF TEAM
CZE 0:45:50.8 0:02:22.4
3.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
CZE 0:47:01.4 0:03:33.0
4.
MRÁKAVOVÁ Bronislava
CZE 0:47:27.6 0:03:59.2
5.
VYHLASOVÁ Martina
Hard Cross SRTG Chomutov
CZE 0:48:14.5 0:04:46.1
6.
BIOLIK Nicole
MIT Tough Team Germany
CZE 0:49:15.4 0:05:47.0
7.
VYTINOVÁ Veronika
SWEEP OCRA-CZ Elite team
CZE 0:49:28.6 0:06:00.2
8.
KÖNIGOVÁ Lucie
BOOTCAMP Team
CZE 0:50:00.1 0:06:31.7
9.
KÖNIGOVÁ Petra
SRTG Lázně Kynžvart
CZE 0:50:01.7 0:06:33.3
10.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 0:50:34.7 0:07:06.3
11.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 0:52:36.0 0:09:07.6
12.
VAŇUROVÁ Michaela
Gladiators
CZE 0:52:48.0 0:09:19.6
13.
DANI Michaela
Kabrňáci & SWEAT team
CZE 0:53:11.1 0:09:42.7
14.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
Predator Workout Roudnice nad Labem
CZE 0:53:54.7 0:10:26.3
15.
ŠIKULOVÁ Hedvika
CZE 0:54:17.6 0:10:49.2
16.
KOLLEROVÁ Eliška
AF TEAM
CZE 0:54:21.5 0:10:53.1
17.
ŘEŽÁBKOVÁ Monika
Vesmírné šlehačky
CZE 0:54:55.7 0:11:27.3
18.
MIKOLÁŠKOVÁ Markéta
Extrém tým Braňany
CZE 0:55:16.5 0:11:48.1
19.
KULVAJTOVÁ Markéta
Kabrňáci & SWEAT team
CZE 0:55:24.7 0:11:56.3
20.
NĚMCOVÁ Sandra
CZE 0:55:50.7 0:12:22.3
21.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 0:56:03.7 0:12:35.3
22.
DONNE Tereza
CZE 0:56:42.4 0:13:14.0
23.
TOCHÁČKOVÁ Tereza
Gladiators \B\""
CZE 0:56:48.3 0:13:19.9
24.
KUČEROVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 0:57:40.5 0:14:12.1
25.
KOVÁČÍKOVÁ PODMANICKÁ Ivana
Toelje
CZE 0:58:06.8 0:14:38.4
26.
JEŽKOVÁ Renata
Spartan Gym
CZE 0:58:33.3 0:15:04.9
27.
VACKOVÁ Tereza
CZE 0:58:42.7 0:15:14.3
28.
RASLOVÁ Marie
BOOTCAMP Team
CZE 0:59:12.3 0:15:43.9
29.
HLADÍKOVÁ Martina
Kabrňáci & SWEAT team
CZE 0:59:24.2 0:15:55.8
30.
MEDKOVA Iveta
CZE 1:01:10.3 0:17:41.9