Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Stopa pro život 2017
seriál : Euroloppet 2017

ČT Šumavský Skimaraton

Běžecké lyžování
DÁTUM :25 - 26.2.2017 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :skimaraton.cz/

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:17:09.9 0:00:00.0
2.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:18:43.1 0:01:33.2
3.
ZAJÍC Václav
TriSKČB
CZE 1:18:54.6 0:01:44.7
4.
SCHAUBMAYR Günter
Union ÖPPING
AUT 1:19:01.9 0:01:52.0
5.
DOPPELREITER Marti
Skimarathon Team Austria
AUT 1:19:39.7 0:02:29.8
6.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:19:41.9 0:02:32.0
7.
TOLAR David
USK CS Plzeň
CZE 1:20:39.9 0:03:30.0
8.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 1:21:05.4 0:03:55.5
9.
ŠIMEK Pavel
OLFIN-CAR SKI TEAM
CZE 1:21:05.6 0:03:55.7
10.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:21:14.6 0:04:04.7
11.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 1:21:30.7 0:04:20.8
12.
SZLUFCIK Zibi
SC Montekaolino
GER 1:22:32.6 0:05:22.7
13.
JIRÁK Jan
HS Jizerské hory
CZE 1:22:54.7 0:05:44.8
14.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:23:14.9 0:06:05.0
15.
FILIPČÍK Miroslav
Sokol Stachy
CZE 1:23:17.1 0:06:07.2
16.
BERÁNEK Jan
USK CS Plzeň
CZE 1:24:03.6 0:06:53.7
17.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 1:24:07.9 0:06:58.0
18.
DULLNIG Stefan
Skimarathon Team Austria
AUT 1:24:13.0 0:07:03.1
19.
SOVÁK Libor
AČR 8297
CZE 1:24:21.1 0:07:11.2
20.
KAŇKA Adam
SKPÚstí. Žižkovský tygři
CZE 1:24:29.1 0:07:19.2
21.
LEIMBACH Mario
Guts Muths Rennsteiglauf Verein e.V.
GER 1:24:29.4 0:07:19.5
22.
PECHEK Jan
CZE 1:24:52.9 0:07:43.0
23.
PETRITSCH Stefan
Skimarathon Team Austria
AUT 1:25:16.2 0:08:06.3
24.
MOLLINGR Jaroslav
Kasper-Swix Team
CZE 1:25:42.1 0:08:32.2
25.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 1:25:44.4 0:08:34.5
26.
HAGEN Max
Like2skike Nordic
GER 1:25:45.9 0:08:36.0
27.
ONDRÁČEK Marek
Silvini Madhus team
CZE 1:26:15.4 0:09:05.5
28.
KOVÁŘ Miroslav
Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM
CZE 1:26:38.9 0:09:29.0
29.
FLORIAN Owen
SC Hochvogel München
GER 1:27:07.9 0:09:58.0
30.
POSPÍŠIL Vít
Mercedes Benz Atomis Salomon Team
CZE 1:27:17.4 0:10:07.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DIETZE Anna-Maria
Pulsschlag Neuhausen e.V.
GER 1:22:53.4 0:00:00.0
2.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 1:26:30.6 0:03:37.2
3.
HEJNÁ Anna-Marie
Silvini Madshus team
CZE 1:33:30.6 0:10:37.2
4.
HNÁTKOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:34:09.5 0:11:16.1
5.
FRIČKOVÁ Pavla
ČVUT FEL Praha
CZE 1:35:05.4 0:12:12.0
6.
MADĚROVÁ Michaela
Silvini Madhus team
CZE 1:35:22.7 0:12:29.3
7.
WEISSOVÁ Zuzana
Ekonom Praha -žižkovský tygři
CZE 1:38:35.4 0:15:42.0
8.
ADÁMKOVÁ Jana
Olfin Car Ski Team Trutnov
CZE 1:38:56.4 0:16:03.0
9.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 1:40:33.9 0:17:40.5
10.
ZUZÁNKOVÁ Tereza
ELEVEN RUN TEAM
CZE 1:40:40.9 0:17:47.5
11.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE Team
CZE 1:43:00.7 0:20:07.3
12.
GROULÍKOVÁ Markéta
ACR 6848
CZE 1:43:17.2 0:20:23.8
13.
POLLAKOVÁ Marie
CZE 1:43:23.3 0:20:29.9
14.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:44:04.4 0:21:11.0
15.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
GLEDE SKI TEAM
CZE 1:44:07.5 0:21:14.1
16.
WAGNER Dana
team.99u-software.com
GER 1:44:48.5 0:21:55.1
17.
RICKL Juliane
Spvgg Lam Ski Nordisch
GER 1:46:36.2 0:23:42.8
18.
NĚMCOVÁ Alena
USK Praha
CZE 1:46:54.5 0:24:01.1
19.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 1:48:14.2 0:25:20.8
20.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 1:50:57.5 0:28:04.1
21.
CHVALOVÁ Miroslava
SKI Klub Strakonice
CZE 1:54:09.3 0:31:15.9
22.
KOLÍNOVÁ Radka
CZU Praha
CZE 1:55:34.8 0:32:41.4
23.
MOORS Christine
SKI+BIKE Deggendorf
GER 1:57:49.1 0:34:55.7
24.
CHURAŇOVÁ Radka
Bikestar
CZE 1:58:58.6 0:36:05.2
25.
WÜRZOVÁ Anna
CRS Sport
CZE 1:59:04.3 0:36:10.9
26.
ENTNER Daniela
Union Rohrbach
AUT 1:59:17.2 0:36:23.8
27.
TASSANI-PRELL Barbar
SC Ainring
GER 1:59:46.8 0:36:53.4
28.
ŠINDELÁŘOVÁ Jitka
Žižkovský tygři
CZE 2:00:32.6 0:37:39.2
29.
ESNEROVA Barbor
NATO
CZE 2:02:36.1 0:39:42.7
30.
TUTTE Kathleen
SC Kottmar
GER 2:05:00.8 0:42:07.4