ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NEUMANN Matthew |
canada |
CAN | 0:37:42.5 | 0:00:00.0 |
2. | CAMPBELI Carsen |
CAN | 0:38:46.3 | 0:01:03.8 | |
3. | SIKORA Jakub |
Rossignol racing team |
CZE | 0:39:07.1 | 0:01:24.6 |
4. | HUDEC Matthew |
Biathlon Canada |
CAN | 0:39:33.6 | 0:01:51.1 |
5. | KROUPA Tomáš |
SKI Tři Studně |
CZE | 0:39:39.7 | 0:01:57.1 |
6. | KUBRIČAN Lukáš |
Rossignol racing team |
CZE | 0:40:35.0 | 0:02:52.5 |
7. | ŠTOLFA Štěpán |
SPARTAK POLICE NAD METUJÍ |
CZE | 0:40:42.3 | 0:02:59.8 |
8. | ŠRŮTEK David |
Rossignol racing team |
CZE | 0:41:38.0 | 0:03:55.5 |
9. | JAVŮREK Petr |
Kasper-Swix Team |
CZE | 0:41:50.8 | 0:04:08.2 |
10. | VANK Michal |
SK Skol Brno |
CZE | 0:42:06.1 | 0:04:23.6 |
11. | HRUŠKA Jan |
Kasper Swix Team Trutnov |
CZE | 0:42:07.3 | 0:04:24.7 |
12. | KRŠKA Jan |
SK NMNM |
CZE | 0:42:23.1 | 0:04:40.6 |
13. | BOŘIL Martin |
LO Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:43:30.7 | 0:05:48.2 |
14. | KAŠPAR Tomáš |
ŠKODA Auto team |
CZE | 0:44:02.8 | 0:06:20.3 |
15. | HOLUB Petr |
Kasper Swix Team |
CZE | 0:44:25.2 | 0:06:42.6 |
16. | ŽÁK Jiří |
CZE | 0:44:52.1 | 0:07:09.5 | |
17. | ŘEZNÍČEK TomÁŠ |
CZE | 0:45:02.7 | 0:07:20.1 | |
18. | NOVOTNÝ Daniel |
Cykloservis Mor. Krumlov |
CZE | 0:45:03.5 | 0:07:21.0 |
19. | LEJSEK Marek |
CZE | 0:45:10.8 | 0:07:28.2 | |
20. | KRATOCHVÍL Martin |
OK Jihlava |
CZE | 0:45:50.4 | 0:08:07.9 |
21. | BRABEC Miroslav |
BIKE BRDY |
CZE | 0:45:53.9 | 0:08:11.3 |
22. | BOŘIL Vojtěch |
LO Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:46:12.9 | 0:08:30.3 |
23. | MÜLLER Václav |
HO Javořice |
CZE | 0:46:21.6 | 0:08:39.0 |
24. | VLČEK Petr |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:46:25.1 | 0:08:42.6 |
25. | BURIÁNEK Tomáš |
Žižkovský tygři |
CZE | 0:46:33.4 | 0:08:50.9 |
26. | FOLLER David |
CZE | 0:46:37.1 | 0:08:54.5 | |
27. | PFOFF Michal |
Sk Sport Zbraslav |
CZE | 0:47:10.1 | 0:09:27.6 |
28. | MARŠÁLEK Ondřej |
CYKLO-SKI KLUB POLIČKA |
CZE | 0:48:05.3 | 0:10:22.8 |
29. | ŠKRABAL Hynek |
CZE | 0:48:40.1 | 0:10:57.5 | |
30. | FIALA Petr |
TJ Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:49:18.6 | 0:11:36.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KŘÍŽOVIČOVÁ Iva |
CZE | 0:50:53.3 | 0:00:00.0 | |
2. | POKORNÁ Monika |
LO Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:51:45.6 | 0:00:52.2 |
3. | NEUMANOVÁ Tereza |
SK Nové Město na Moravě |
CZE | 0:53:13.0 | 0:02:19.7 |
4. | HOŘÍNKOVÁ Dita |
CZE | 0:54:52.4 | 0:03:59.0 | |
5. | DUPALOVÁ Dominika |
lokalblok |
CZE | 0:55:00.5 | 0:04:07.2 |
6. | ŽŮRKOVÁ Anna |
SK NMNM |
CZE | 1:02:12.2 | 0:11:18.9 |
7. | GRYCOVÁ Veronika |
One Way team |
CZE | 1:15:45.2 | 0:24:51.9 |
8. | RINAGLOVÁ Anna |
CZE | 1:23:23.0 | 0:32:29.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUBRIČAN Lukáš |
Rossignol racing team |
CZE | 0:21:00.1 | 0:00:00.0 |
2. | SLÁMA Jaroslav |
CZE | 0:24:41.1 | 0:03:41.0 | |
3. | VESELSKÝ Martin |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:25:03.0 | 0:04:02.9 |
4. | ROLEČEK Jakub |
CZE | 0:25:11.6 | 0:04:11.5 | |
5. | VYTLAČIL Jiří |
CZE | 0:26:23.6 | 0:05:23.5 | |
6. | SLOVÁK František |
CZE | 0:26:25.0 | 0:05:24.9 | |
7. | NOVOTNÝ Václav |
Silvini Madhus team |
CZE | 0:26:46.2 | 0:05:46.0 |
8. | ŠINDELÁŘ Miroslav |
CZE | 0:27:16.9 | 0:06:16.8 | |
9. | KLÍMA Martin |
CZE | 0:27:32.7 | 0:06:32.5 | |
10. | KUNDERA Zdeněk |
Velká Bíteš |
CZE | 0:28:45.9 | 0:07:45.7 |
11. | KRÁLÍK David |
CCeX |
CZE | 0:28:50.1 | 0:07:50.0 |
12. | DVOŘÁK Miloš |
CZE | 0:29:04.3 | 0:08:04.2 | |
13. | FAISTAVER Jaroslav |
CZE | 0:29:05.7 | 0:08:05.6 | |
14. | KACZYNSKI Kamil |
POL | 0:30:03.5 | 0:09:03.4 | |
15. | TICHÝ Radek |
WÜRTH MTB racing team |
CZE | 0:30:32.3 | 0:09:32.2 |
16. | TAPEREK Robert |
POL | 0:30:49.4 | 0:09:49.3 | |
17. | MACH Ondřej |
CZE | 0:30:51.1 | 0:09:51.0 | |
18. | KOS Igor |
CZE | 0:31:21.3 | 0:10:21.1 | |
19. | MACEK David |
e-on triatlon team Tábor |
CZE | 0:31:32.7 | 0:10:32.6 |
20. | PLÁT Petr |
CZE | 0:31:53.5 | 0:10:53.4 | |
21. | CHLOPEK Marek |
POL | 0:32:04.4 | 0:11:04.3 | |
22. | VOJTĚCH Martin |
CYKLO Kučera elite team |
CZE | 0:32:04.8 | 0:11:04.6 |
23. | BLECHA Martin |
CZE | 0:32:22.8 | 0:11:22.6 | |
24. | SANCHEZ-TARMAWIECKI Robert |
POL | 0:32:22.8 | 0:11:22.7 | |
25. | KALIBA Jiří |
CZE | 0:32:26.8 | 0:11:26.6 | |
26. | LAZAR Petr |
CZE | 0:32:29.9 | 0:11:29.7 | |
27. | LORENC Lukáš |
CZE | 0:32:41.0 | 0:11:40.9 | |
28. | VAŠÁTKO Ondřej |
CZE | 0:33:15.2 | 0:12:15.1 | |
29. | PŘIKRYL Vladimír |
CGM Sportovní klub |
CZE | 0:33:22.1 | 0:12:21.9 |
30. | LIPTÁK Jiří |
CZE | 0:33:29.5 | 0:12:29.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | TAM VON BURG Leilani |
CAN | 0:23:32.0 | 0:00:00.0 | |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 0:28:44.7 | 0:05:12.7 |
3. | MALEŇÁKOVÁ Daniela |
CZE | 0:31:59.1 | 0:08:27.0 | |
4. | GAVENDOVÁ Hana |
CZE | 0:32:35.3 | 0:09:03.2 | |
5. | HARAŠTOVÁ Lenka |
CZE | 0:32:57.3 | 0:09:25.2 | |
6. | COGANOVÁ Martina |
CZE | 0:34:42.8 | 0:11:10.7 | |
7. | SKŘIČKOVÁ Lucie |
CZE | 0:35:31.2 | 0:11:59.1 | |
8. | NEUMANOVÁ Kateřina |
SK TOURSPORT Třebíč |
CZE | 0:36:44.3 | 0:13:12.2 |
9. | VOMÁČKOVÁ Jitka |
CZE | 0:38:03.8 | 0:14:31.7 | |
10. | NĚMCOVÁ Hana |
CZE | 0:38:35.9 | 0:15:03.8 | |
11. | CARDOVÁ Markéta |
CZE | 0:38:55.0 | 0:15:22.9 | |
12. | NĚMCOVÁ Lenka |
CZE | 0:39:16.6 | 0:15:44.5 | |
13. | GRYCOVÁ Kateřina |
CZE | 0:40:45.2 | 0:17:13.1 | |
14. | NĚMECKÁ Hana |
CZE | 0:40:59.4 | 0:17:27.3 | |
15. | PILÍKOVÁ Veronika |
CZE | 0:42:54.8 | 0:19:22.7 | |
16. | KOKRDOVÁ Lenka |
CZE | 0:45:40.6 | 0:22:08.5 | |
17. | PAVLÍKOVÁ Petra |
CZE | 0:48:24.1 | 0:24:52.0 | |
18. | BORSEKOVÁ Šárka |
___ |
CZE | 0:48:45.8 | 0:25:13.7 |
19. | ROTREKLOVÁ Dagmar |
CZE | 0:49:32.8 | 0:26:00.7 | |
20. | ŽEMLIČKOVÁ Tereza |
CZE | 0:50:51.0 | 0:27:18.9 | |
21. | VÁCLAVKOVÁ Zuzana |
CZE | 0:54:28.5 | 0:30:56.5 | |
22. | SALNEKOVÁ Anna |
CZE | 0:56:10.8 | 0:32:38.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FAJT Milan |
eurofoam team |
CZE | 0:45:39.9 | 0:00:00.0 |
2. | DOLECEK Josef |
Fort SMC Ustí nad Orlicí |
CZE | 0:45:51.7 | 0:00:11.7 |
3. | REEH Jiří |
High Point UVEX |
CZE | 0:45:52.2 | 0:00:12.2 |
4. | HANYK Milan |
BMC CZ team |
CZE | 0:45:56.2 | 0:00:16.2 |
5. | KESTLER Aleš |
YOGI Racing Ostrava |
CZE | 0:49:51.2 | 0:04:11.2 |
6. | ŠŤASTNÝ Roman |
Rock Machine-Cyklomax |
CZE | 0:50:10.7 | 0:04:30.7 |
7. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 0:50:26.2 | 0:04:46.2 |
8. | NOVÁK Martin |
Kola BSP Planá nad Lužnicí |
CZE | 0:50:30.2 | 0:04:50.2 |
9. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:50:47.2 | 0:05:07.2 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 272 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 216 |
Přihlášeno - Ženy | 56 |
Odštartovalo | 238 |
V cieli | 230 |