Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016
seriál : Župný pohár 2016

ŠKODA STUPAVA TROPHY 2016

MTB
DÁTUM :30.7.2016 MIESTO :Stupava

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DOLLINGER Andreas
grafikeria centurion racing powered by m
AUT 4:29:37.5 0:00:00.0
2.
BÚR Zsolt
SUPERIOR MTB Team
HUN 4:30:42.8 0:01:05.3
3.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:34:46.8 0:05:09.3
4.
MAYER Martin
RC Sport Vollmann
AUT 4:43:31.9 0:13:54.4
5.
ŠVERCEL Jozef
CK Banská Bystrica
SVK 4:55:54.6 0:26:17.1
6.
KUBIŠ Andrej
SUNCYCLE.sk Cycling Team
SVK 4:56:14.1 0:26:36.6
7.
SEIDL Daniel
Gavalieri
SVK 4:56:14.8 0:26:37.3
8.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 4:58:15.6 0:28:38.1
9.
PFEFFER Franz
Schonberg
AUT 5:01:41.5 0:32:04.0
10.
SAMOHÝL Milan
V.I.K. MouldPro Trek Zlin
CZE 5:06:42.1 0:37:04.6
11.
ŠTEVKO Marek
CK Spartak Tlmače
SVK 5:07:16.6 0:37:39.1
12.
BENDŽO Andrej
OZ Bajkom k tajchom
SVK 5:11:54.1 0:42:16.6
13.
LIPECKÝ Ladislav
Trenčín
SVK 5:12:31.3 0:42:53.8
14.
KONOPKA Lubomir
Outsiterz
SVK 5:13:03.6 0:43:26.1
15.
HORŠULÁK Marián
Krompachy
SVK 5:14:55.6 0:45:18.1
16.
RAČEK Andrej
PROefekt team
SVK 5:14:56.7 0:45:19.2
17.
MARYNČÁK Marek
Ivan 4ever
SVK 5:15:10.8 0:45:33.3
18.
ŠNOBEL Zdeněk
bikomatic
CZE 5:15:44.3 0:46:06.8
19.
STRAKA Michal
ŠKODA Bike Team - TODOS - E Bike Racing
SVK 5:17:36.3 0:47:58.8
20.
VALENTA Richard
Žilina
SVK 5:21:09.6 0:51:32.1
21.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 5:22:44.1 0:53:06.6
22.
BEREC Patrik
ŠKODA Bike Team - BIKE magazín
SVK 5:28:12.6 0:58:35.1
23.
DEDINSKÝ Tomáš
ŠK Devnska Kobyla
SVK 5:30:41.4 1:01:03.9
24.
TRTEK František
Bike nad Ride Nivnice
CZE 5:32:18.4 1:02:40.9
25.
WIESER Bernhart
RC ARBÓ WEIZ
AUT 5:32:26.4 1:02:48.9
26.
ERDZIAK Maroš
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 5:33:02.1 1:03:24.6
27.
DOBIAŠ Pavol
Dema racing team
SVK 5:33:55.6 1:04:18.1
28.
HRADSKY Jan
Bike team JA+XY
SVK 5:34:07.9 1:04:30.4
29.
FABIAN Matúš
Pantheon Technologies
SVK 5:34:55.9 1:05:18.4
30.
ZIBRÍN Martin
Konzultanti BaMaZ
SVK 5:35:50.4 1:06:12.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JUHÁSOVÁ Zuzana
Bike team Juhasky
SVK 5:40:25.1 0:00:00.0
2.
RINGELHANN Fanni
Focus Team Hungary
HUN 5:54:12.4 0:13:47.3
3.
ŠKANDÍKOVÁ Barbara
ŠKODA Bike Team
SVK 6:10:46.4 0:30:21.3
4.
KOSCOVÁ Kristina
Dema racing team
SVK 6:33:51.4 0:53:26.3
5.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 7:51:09.3 2:10:44.2