ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- XCO - Elite Men / U23
- XCO - Men U23
- XCO - Elite Women / U23
- XCO - Women U23
- XCO - Junioři
- XCO - Juniorky
- XCO - Kadeti
- XCO - Kadetky
- XCO - Masters
- XCO - Expert
- XCO - Žáci II
- XCO - Žákyně II
- XCO - Žáci I
- XCO - Žákyně I
- XCE - Elite muži
- XCE - Ženy
- Junioři
- XCE - Juniorky
- XCE - Kadeti
- XCE - Kadetky
- XCE - Žáci
- XCE - Žákyně
- XCE - Masters
- Děti 9-10 let po kategóriách
- Děti 7-8 let po kategóriách
- Děti 5-6 let
- Děti 3-4 roky
- Odrážedla
- XCO - Elite Men / U23 - akademické mistrovství ČR
- XCO - Elite Women / U23 - akademické mistrovství ČR
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
SPECIALIZED RACING XC |
CZE | 1:31:11.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:32:23.6 | 0:01:12.2 |
3. | WAWAK Bartlomiej |
Kross Racing Team |
POL | 1:32:44.5 | 0:01:33.1 |
4. | PAPRSTKA Tomáš |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:34:26.8 | 0:03:15.4 |
5. | PRŮDEK Matěj |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:35:33.4 | 0:04:22.0 |
6. | NESVADBA Jan |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:36:00.8 | 0:04:49.4 |
7. | SCHUBERT Štěpán |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:36:51.6 | 0:05:40.2 |
8. | STOŠEK Martin |
Symbio+ Cannondale Team |
CZE | 1:37:13.2 | 0:06:01.8 |
9. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:37:17.8 | 0:06:06.4 |
10. | DINA Márton |
Hungarian National Team |
HUN | 1:38:00.8 | 0:06:49.4 |
11. | BOGUSŁAWSKI Marceli |
KCP EZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
POL | 1:38:23.6 | 0:07:12.2 |
12. | KADLEC Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:39:05.9 | 0:07:54.5 |
13. | HELTA Filip |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:39:14.6 | 0:08:03.2 |
14. | MALÍK Michal |
LAWI Author Team |
CZE | 1:39:32.6 | 0:08:21.2 |
15. | BENEŠ Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 1:39:37.2 | 0:08:25.8 |
16. | JEZIORSKI Maciej |
ROMET RACING TEAM |
POL | 1:39:41.8 | 0:08:30.4 |
17. | RAJCHART Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:40:58.2 | 0:09:46.8 |
18. | BÚR Zsolt |
Hungarian National Team |
HUN | 1:41:15.7 | 0:10:04.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CAMPUZANO Daniela |
Mexico National team |
MEX | 1:22:57.5 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:23:40.1 | 0:00:42.6 |
3. | CZECZINKAROVÁ Jana |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:24:01.2 | 0:01:03.7 |
4. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:24:15.8 | 0:01:18.3 |
5. | PRŮDKOVÁ Barbora |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:24:37.8 | 0:01:40.3 |
6. | MORFIN MACOUZET Laura Lorenza |
Mexico National team |
MEX | 1:25:11.3 | 0:02:13.8 |
7. | NĚMCOVÁ Tereza |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:25:23.8 | 0:02:26.3 |
8. | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka |
SVK | 1:26:15.4 | 0:03:17.9 | |
9. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:26:34.1 | 0:03:36.6 |
10. | HEIGL Nadja |
SU Bikestore.cc Team |
AUT | 1:27:01.6 | 0:04:04.1 |
11. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:27:16.5 | 0:04:19.0 |
12. | PODGÓRSKA Aleksandra |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:28:37.4 | 0:05:39.9 |
13. | KUNTOVÁ Vendula |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:29:19.2 | 0:06:21.7 |
14. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:32:48.1 | 0:09:50.6 |
15. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:34:14.8 | 0:11:17.3 |
16. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:34:33.7 | 0:11:36.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VALTER Attila |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 1:01:05.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠIMŮNEK Adam |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:01:28.9 | 0:00:23.2 |
3. | BÁRTEK David |
BIKE 2000 |
CZE | 1:01:35.6 | 0:00:29.9 |
4. | JELÍNEK Josef |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:02:06.8 | 0:01:01.1 |
5. | ZEŤÁK Michael |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:02:43.7 | 0:01:38.0 |
6. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 1:02:59.7 | 0:01:54.0 |
7. | SIRŮČEK Václav |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:03:43.6 | 0:02:37.9 |
8. | KOVÁCS Dániel |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 1:03:53.1 | 0:02:47.4 |
9. | NIEBORAS Mateusz |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER |
POL | 1:03:59.4 | 0:02:53.7 |
10. | ŠORF Pavel |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:04:05.7 | 0:03:00.0 |
11. | BŘEZINA Jonáš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:04:17.1 | 0:03:11.4 |
12. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC Team |
CZE | 1:04:50.4 | 0:03:44.7 |
13. | LIDMILA Martin |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 1:05:23.4 | 0:04:17.7 |
14. | VANÍČEK Šimon |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:05:25.7 | 0:04:20.0 |
15. | DAWID Jona |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER |
POL | 1:05:56.7 | 0:04:51.0 |
16. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:01.1 | 0:04:55.4 |
17. | MASZKIEWICZ Mateusz |
ARIBIKE PROLOG JABŁONNA |
POL | 1:06:01.5 | 0:04:55.8 |
18. | SWÁROVSKÝ Michal |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 1:06:14.6 | 0:05:08.9 |
19. | DEHNE Moritz |
Schwalbe Team Sachsen |
GER | 1:06:15.4 | 0:05:09.7 |
20. | HÁTLE Ondřej |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:06:52.3 | 0:05:46.6 |
21. | VOPAT Milan |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 1:06:58.1 | 0:05:52.4 |
22. | HLAVATÝ Jan |
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 1:07:46.4 | 0:06:40.7 |
23. | ŠITNER Jaroslav |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 1:08:31.3 | 0:07:25.6 |
24. | LUŇÁČEK Jakub |
UNIQA JIHLAVA |
CZE | 1:08:43.9 | 0:07:38.2 |
25. | MUSIL Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:08:47.0 | 0:07:41.3 |
26. | TLÁSKAL Hynek |
Cyklo Bendl |
CZE | 1:09:38.3 | 0:08:32.6 |
27. | SANCHES Federico |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 1:10:07.7 | 0:09:02.0 |
28. | ZONYGA Jan |
VRV TEAM |
CZE | 1:10:16.3 | 0:09:10.6 |
29. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:10:16.4 | 0:09:10.7 |
30. | PRADÁČ Michal |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 1:10:31.8 | 0:09:26.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:43:58.3 | 0:00:00.0 |
2. | KRUPOVÁ Lucie |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:44:36.7 | 0:00:38.4 |
3. | LUKEŠOVÁ Denisa |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:44:57.2 | 0:00:58.9 |
4. | TVARŮŽKOVA Tereza |
vrv.team |
CZE | 0:45:19.1 | 0:01:20.8 |
5. | ŚWIERCZYŃSKA Patrycja |
OK RACING |
POL | 0:46:38.0 | 0:02:39.7 |
6. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:46:40.4 | 0:02:42.1 |
7. | SCHMIDEL Regina |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:46:48.6 | 0:02:50.3 |
8. | NEUMANOVÁ Tereza |
TJ KOVO PRAHA |
CZE | 0:46:52.1 | 0:02:53.8 |
9. | KNAPKOVÁ Denisa |
Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 0:47:26.4 | 0:03:28.1 |
10. | RODRIGUEZ Monserrath |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 0:47:49.2 | 0:03:50.9 |
11. | DRELAK Maja |
UKS Sport Bralin |
POL | 0:48:18.8 | 0:04:20.5 |
12. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:48:21.6 | 0:04:23.3 |
13. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:49:02.5 | 0:05:04.2 |
14. | CZABOK Klaudia |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
CZE | 0:49:22.8 | 0:05:24.5 |
15. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:23.8 | 0:05:25.5 |
16. | PODSKALSKÁ Anna |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:50:42.0 | 0:06:43.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:36:08.1 | 0:00:00.0 |
2. | KÁDI Tamás |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:36:15.7 | 0:00:07.6 |
3. | FETTER Erik |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:36:41.4 | 0:00:33.3 |
4. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:36:54.6 | 0:00:46.5 |
5. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:54.8 | 0:00:46.7 |
6. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:36:56.5 | 0:00:48.4 |
7. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour Giant/Liv Cycling team |
CZE | 0:37:28.9 | 0:01:20.8 |
8. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:37:38.9 | 0:01:30.8 |
9. | BEDRNÍK Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:37:51.3 | 0:01:43.2 |
10. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:38:16.4 | 0:02:08.3 |
11. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 0:38:31.0 | 0:02:22.9 |
12. | DUDEK Tomáš |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:38:39.5 | 0:02:31.4 |
13. | ELČKNER Lukáš |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:38:48.6 | 0:02:40.5 |
14. | NĚMEC Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:38:49.5 | 0:02:41.4 |
15. | HÝBL Radim |
VRV TEAM |
CZE | 0:39:15.2 | 0:03:07.1 |
16. | KUČERA Jakub |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:39:20.0 | 0:03:11.9 |
17. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 0:39:30.1 | 0:03:22.0 |
18. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:39:35.2 | 0:03:27.1 |
19. | ŘÍMAN Jakub |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:40:03.2 | 0:03:55.1 |
20. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:40:16.1 | 0:04:08.0 |
21. | VYTLAČIL Štěpán |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:40:19.7 | 0:04:11.6 |
22. | TOMÁŠEK Alvin |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:24.5 | 0:04:16.4 |
23. | ČERVENKA Marcel |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:40:27.9 | 0:04:19.8 |
24. | VAS Balázs |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:40:42.8 | 0:04:34.7 |
25. | ŠTYCH Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:40:43.3 | 0:04:35.2 |
26. | VAČLENA Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:40:53.4 | 0:04:45.3 |
27. | MATĚJKA Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:41:06.0 | 0:04:57.9 |
28. | KRÝDA Miloslav |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:41:11.2 | 0:05:03.1 |
29. | LUDVÍK Jaroslav |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:41:29.3 | 0:05:21.2 |
30. | SANCHEZ OROZCO Braulio |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 0:41:29.4 | 0:05:21.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:28:14.3 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Monika |
VRV TEAM |
CZE | 0:28:51.9 | 0:00:37.6 |
3. | BUZSÁKI Virág |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:28:52.9 | 0:00:38.6 |
4. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:28:53.1 | 0:00:38.8 |
5. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:36.9 | 0:01:22.6 |
6. | GDAŃSKA Anna |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
CZE | 0:29:37.6 | 0:01:23.3 |
7. | TESAŘOVÁ Jana |
MORAVEC Team |
CZE | 0:30:28.5 | 0:02:14.2 |
8. | JERUZALSKA Natali |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 0:30:46.5 | 0:02:32.2 |
9. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:30:55.9 | 0:02:41.6 |
10. | JANŮ Kamila |
KH Tour Giant - Liv Cycling team |
CZE | 0:31:01.0 | 0:02:46.7 |
11. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:06.0 | 0:02:51.7 |
12. | MYNÁŘOVÁ Natálie Laura |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:32:51.1 | 0:04:36.8 |
13. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:33:00.2 | 0:04:45.9 |
14. | HARTYCHOVÁ Nicole |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:33:00.3 | 0:04:46.0 |
15. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 0:33:00.6 | 0:04:46.3 |
16. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:33:03.8 | 0:04:49.5 |
17. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:33:22.8 | 0:05:08.5 |
18. | ČEJKOVÁ Šárka |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:33:36.3 | 0:05:22.0 |
19. | RICHTEROVÁ Jana |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:33:39.2 | 0:05:24.9 |
20. | JANOVSKÁ Lenka |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:33:52.1 | 0:05:37.8 |
21. | PRCHALOVÁ Libuše |
MG Bike Team |
CZE | 0:34:03.5 | 0:05:49.2 |
22. | DUBSKÁ Kateřina |
BIKE 2000 |
CZE | 0:34:23.0 | 0:06:08.7 |
23. | HAASOVÁ Kristýna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:34:49.7 | 0:06:35.4 |
24. | VAS Kata Blanka |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:35:16.5 | 0:07:02.2 |
25. | KONEČNÁ Monika |
MORAVEC Team |
CZE | 0:39:47.3 | 0:11:33.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Viktor |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:49:33.5 | 0:00:00.0 |
2. | KOZEL Michal |
CZE | 0:49:48.3 | 0:00:14.8 | |
3. | KAVALÍR Jakub |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:50:13.0 | 0:00:39.5 |
4. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:50:42.8 | 0:01:09.3 |
5. | MADER Daniel |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 0:50:50.6 | 0:01:17.1 |
6. | JEŽEK Petr |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:51:41.7 | 0:02:08.2 |
7. | NAVAŘÍK Robert |
NAVA SPORT VELKÉ LOSINY |
CZE | 0:52:16.0 | 0:02:42.5 |
8. | KUBICA Roman |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:52:25.6 | 0:02:52.1 |
9. | SEDLÁČEK Adam |
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 0:52:52.0 | 0:03:18.5 |
10. | ORAVEC Petr |
CK Kudrna-PeMaP Přerov |
CZE | 0:53:06.6 | 0:03:33.1 |
11. | BROŽ Matěj |
Sintesi MTB Racing |
CZE | 0:53:07.7 | 0:03:34.2 |
12. | ŠUBR Martin |
BeManiax Madbike |
CZE | 0:53:23.1 | 0:03:49.6 |
13. | ČERNOCKÝ Martin |
ATREX |
CZE | 0:53:29.0 | 0:03:55.5 |
14. | BALCAR Filip |
CKRS TERMO COLOR |
SVK | 0:53:32.5 | 0:03:59.0 |
15. | KEC Jan |
Superior Riders |
CZE | 0:53:40.9 | 0:04:07.4 |
16. | FLÁMA Miroslav |
Bike sport Uničov |
CZE | 0:53:56.4 | 0:04:22.9 |
17. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:54:18.9 | 0:04:45.4 |
18. | ZÁPOTOCKÝ Michal |
PRODOLI RACING TEAM |
CZE | 0:54:19.2 | 0:04:45.7 |
19. | KRESTA Jan |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:54:29.5 | 0:04:56.0 |
20. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC Team |
CZE | 0:54:47.8 | 0:05:14.3 |
21. | TRNKA Dominik |
FOR BIKES cycling team |
CZE | 0:55:02.0 | 0:05:28.5 |
22. | HLADIŠ David |
TNF bike team |
CZE | 0:55:18.7 | 0:05:45.2 |
23. | TOMAŠOV Filip |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:55:39.4 | 0:06:05.9 |
24. | GREGOR Lukáš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:55:51.6 | 0:06:18.1 |
25. | FLÁMA Tomáš |
Bike sport Uničov |
CZE | 0:56:16.7 | 0:06:43.2 |
26. | LETTOVSKÝ Tomáš |
BIKE 2000 |
CZE | 0:56:31.5 | 0:06:58.0 |
27. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:57:11.6 | 0:07:38.1 |
28. | NOVÁK Radek |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:57:28.9 | 0:07:55.4 |
29. | POLÁK David |
ATREX |
CZE | 0:57:57.2 | 0:08:23.7 |
30. | VRBACKÝ Tomáš |
CZE | 0:58:11.2 | 0:08:37.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:49:01.6 | 0:00:00.0 |
2. | STRNAD Václav |
ATREX |
CZE | 0:50:40.7 | 0:01:39.1 |
3. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:50:40.9 | 0:01:39.3 |
4. | STUNA Tomáš |
BB CYKLOSPORT SUPERIOR |
CZE | 0:50:47.0 | 0:01:45.4 |
5. | DOBRÝ Robert |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:51:17.4 | 0:02:15.8 |
6. | VIDECKÝ Karel |
MAX CURSOR |
CZE | 0:51:26.4 | 0:02:24.8 |
7. | FAJT Milan |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:51:37.9 | 0:02:36.3 |
8. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:52:26.2 | 0:03:24.6 |
9. | PAKANDL Ladislav |
Kola Pakandl |
CZE | 0:52:41.0 | 0:03:39.4 |
10. | MAREK Patrik |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:53:28.7 | 0:04:27.1 |
11. | NĚMEC Luboš |
VOKOLEK - CYCLING - TEAM |
CZE | 0:53:50.7 | 0:04:49.1 |
12. | ARNOLD Zdeněk |
HAVEN TEAM |
CZE | 0:54:05.7 | 0:05:04.1 |
13. | ČEFELÍN Radek |
ATREX |
CZE | 0:54:52.8 | 0:05:51.2 |
14. | ČEFELÍN František |
Hakr Brno |
CZE | 0:55:33.6 | 0:06:32.0 |
15. | MAREK Marcel |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:56:26.3 | 0:07:24.7 |
16. | ŠÍMA Martin |
MAX CURSOR |
CZE | 0:56:28.4 | 0:07:26.8 |
17. | VOJTEK Libor |
SCott sport Brno |
CZE | 0:56:42.4 | 0:07:40.8 |
18. | PITHART Jan |
KH Tour Giant/Liv Cycling team |
CZE | 0:57:07.2 | 0:08:05.6 |
19. | CHMEL Michal |
Superior Riders |
CZE | 0:57:46.4 | 0:08:44.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:10.4 | 0:00:00.0 |
2. | FIALA Matyáš |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:27:10.5 | 0:00:00.1 |
3. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:27:14.2 | 0:00:03.8 |
4. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo Team Kolárna |
CZE | 0:27:27.5 | 0:00:17.1 |
5. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:28:09.7 | 0:00:59.3 |
6. | BŘEZNA Vojtěch |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:28:15.6 | 0:01:05.2 |
7. | BARANYI Dávid |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:28:24.4 | 0:01:14.0 |
8. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:01.6 | 0:01:51.2 |
9. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:29:19.6 | 0:02:09.2 |
10. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
SKC Tufo Prostějov |
CZE | 0:29:31.5 | 0:02:21.1 |
11. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:29:32.3 | 0:02:21.9 |
12. | NOVÁK Ondřej |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:30:00.6 | 0:02:50.2 |
13. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:30:05.1 | 0:02:54.7 |
14. | GERELY Attila |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:30:05.6 | 0:02:55.2 |
15. | ČEKAL Josef |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:30:30.6 | 0:03:20.2 |
16. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:30:38.4 | 0:03:28.0 |
17. | ZUNA Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:31:00.2 | 0:03:49.8 |
18. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:31:00.3 | 0:03:49.9 |
19. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:31:05.9 | 0:03:55.5 |
20. | MASAŘ Jan |
VRV TEAM |
CZE | 0:31:20.2 | 0:04:09.8 |
21. | MAROUL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:20.4 | 0:04:10.0 |
22. | KAMIEN David |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:31:27.5 | 0:04:17.1 |
23. | JANČÍK Martin |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:31:35.3 | 0:04:24.9 |
24. | LAVIČKA David |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 0:31:38.0 | 0:04:27.6 |
25. | HARTL Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:31:38.3 | 0:04:27.9 |
26. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:31:40.9 | 0:04:30.5 |
27. | HLAVA Tomáš |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:32:14.3 | 0:05:03.9 |
28. | LETEV Marek |
MG Bike Team |
CZE | 0:32:20.7 | 0:05:10.3 |
29. | JINDŘICH Pavel |
BMX Bílina |
CZE | 0:32:56.6 | 0:05:46.2 |
30. | PATAKI Barnabás |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:33:19.8 | 0:06:09.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KADLECOVÁ Zuzana |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:30:45.4 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Aneta |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:30:47.3 | 0:00:01.9 |
3. | HOLUBOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:31:03.8 | 0:00:18.4 |
4. | ZEMANOVÁ Kristýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:32.7 | 0:00:47.3 |
5. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:32:04.7 | 0:01:19.3 |
6. | HEJHALOVÁ Dagmar |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:32:25.6 | 0:01:40.2 |
7. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
MS BIKE AKADEMY RACING |
CZE | 0:32:32.1 | 0:01:46.7 |
8. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:33:23.2 | 0:02:37.8 |
9. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:33:24.9 | 0:02:39.5 |
10. | KLÍMOVÁ Natálie |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:33:31.0 | 0:02:45.6 |
11. | NAVRKALOVÁ Michaela |
CKK Znojmo Ethicsport |
CZE | 0:33:37.3 | 0:02:51.9 |
12. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:34:27.8 | 0:03:42.4 |
13. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:34:48.2 | 0:04:02.8 |
14. | BOKROS Csenge |
Hungarian Youth National Team |
HUN | 0:34:51.5 | 0:04:06.1 |
15. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:35:17.1 | 0:04:31.7 |
16. | DAŇKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:35:21.2 | 0:04:35.8 |
17. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:35:57.7 | 0:05:12.3 |
18. | HOLCOVÁ Eliška |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 0:36:08.0 | 0:05:22.6 |
19. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:36:30.7 | 0:05:45.3 |
20. | MEDKOVÁ Veronika |
TEAM BIKE PERŠTEJN |
CZE | 0:36:33.2 | 0:05:47.8 |
21. | PAPOUŠKOVÁ Martina |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:36:53.4 | 0:06:08.0 |
22. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:37:04.3 | 0:06:18.9 |
23. | LOCHMANOVÁ Aneta |
MG Bike Team |
CZE | 0:37:16.1 | 0:06:30.7 |
24. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:37:38.9 | 0:06:53.5 |
25. | DŽERENGOVÁ Sabina |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:37:45.6 | 0:07:00.2 |
26. | JEDLÁNKOVÁ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:37:49.7 | 0:07:04.3 |
27. | FRITZOVÁ Aneta |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:37:49.8 | 0:07:04.4 |
28. | BÁRTOVÁ Gabriela |
SKC Tufo Prostějov |
CZE | 0:38:23.3 | 0:07:37.9 |
29. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Bike Academy Opletal |
CZE | 0:38:29.2 | 0:07:43.8 |
30. | BIELECKA Dorota |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 0:39:14.9 | 0:08:29.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:17.1 | 0:00:00.0 |
2. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:21:46.5 | 0:00:29.4 |
3. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:46.7 | 0:00:29.6 |
4. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:21:51.7 | 0:00:34.6 |
5. | PŮBALOVÁ Nela |
LAWI Author Team |
CZE | 0:22:34.4 | 0:01:17.3 |
6. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:22:55.1 | 0:01:38.0 |
7. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:23:19.7 | 0:02:02.6 |
8. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:23:36.3 | 0:02:19.2 |
9. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:23:37.5 | 0:02:20.4 |
10. | SRNSKÁ Patricie |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 0:24:04.3 | 0:02:47.2 |
11. | JOANNIDU Niki |
BIKE 2000 |
CZE | 0:24:05.3 | 0:02:48.2 |
12. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:24:46.3 | 0:03:29.2 |
13. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:24:52.2 | 0:03:35.1 |
14. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:24:55.6 | 0:03:38.5 |
15. | DLASKOVÁ Vanda |
LAWI Author Team |
CZE | 0:24:55.8 | 0:03:38.7 |
16. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:26:11.9 | 0:04:54.8 |
17. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team |
CZE | 0:26:42.5 | 0:05:25.4 |
18. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:27:09.9 | 0:05:52.8 |
19. | PETRŽÍLKOVÁ Simona |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:28:04.0 | 0:06:46.9 |
20. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:28:21.1 | 0:07:04.0 |
21. | ČERNÁ Hana |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:30:21.7 | 0:09:04.6 |
22. | RYŠAVÁ Emílie |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:32:20.0 | 0:11:02.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:20.0 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:20:08.7 | 0:00:48.7 |
3. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:32.6 | 0:01:12.6 |
4. | KULHA Filip |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:20:53.5 | 0:01:33.5 |
5. | KERL Maximilian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:06.6 | 0:01:46.6 |
6. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:21:11.1 | 0:01:51.1 |
7. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:16.4 | 0:01:56.4 |
8. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:21:35.5 | 0:02:15.5 |
9. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:21:39.5 | 0:02:19.5 |
10. | JECH Filip |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:21:41.1 | 0:02:21.1 |
11. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:21:47.5 | 0:02:27.5 |
12. | PAŘÍK Vojtěch |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:59.6 | 0:02:39.6 |
13. | BERNÁT Adam |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:22:00.0 | 0:02:40.0 |
14. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:22:05.3 | 0:02:45.3 |
15. | KOBR Richard |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:22:05.3 | 0:02:45.3 |
16. | VIK Matěj |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:22:12.7 | 0:02:52.7 |
17. | VENCL Libor |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:22:15.6 | 0:02:55.6 |
18. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:22:20.5 | 0:03:00.5 |
19. | ZUNA Štěpán |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:22:35.3 | 0:03:15.3 |
20. | PÁVEK Matyáš |
LAWI Author Team |
CZE | 0:22:37.0 | 0:03:17.0 |
21. | KUBA Jakub |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:22:37.3 | 0:03:17.3 |
22. | NĚMEC Erik |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:22:37.4 | 0:03:17.4 |
23. | GROH Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:22:38.9 | 0:03:18.9 |
24. | HUDEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:22:41.3 | 0:03:21.3 |
25. | PIVNIČKA Jakub |
GIANT PÍTRS BIKES |
CZE | 0:22:41.8 | 0:03:21.8 |
26. | HOJKA František |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:22:43.6 | 0:03:23.6 |
27. | ŠINDELÁŘ Roman |
MORAVEC Team |
CZE | 0:22:45.3 | 0:03:25.3 |
28. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:22:59.6 | 0:03:39.6 |
29. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:23:17.2 | 0:03:57.2 |
30. | TABARA Šimon |
BIKE 2000 |
CZE | 0:23:22.9 | 0:04:02.9 |