Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Slovak XCM Tour
seriál : ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014

ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise

MTB
DÁTUM :13.9.2014 MIESTO :Hrabušice

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:38:59.2 0:00:00.0
2.
ŠVERCEL Jozef
CK Banská Bystrica
SVK 4:46:58.2 0:07:59.0
3.
BUCHTÍK Jaroslav
Športservis Team Bratislava
SVK 5:02:29.0 0:23:29.8
4.
ŠMELKO František
Dobšiná
SVK 5:05:20.2 0:26:21.0
5.
DANIŠ Igor
Klondike Bike Wolves
SVK 5:10:14.7 0:31:15.5
6.
HORVÁTH Ladislav
ISAKO šport- Košice
SVK 5:14:08.2 0:35:09.0
7.
RUSKO Igor
HORAL - LIGR Team
SVK 5:16:37.3 0:37:38.1
8.
DEDINSKÝ Tomáš
Športový klub Devínska Kobyla
SVK 5:18:37.7 0:39:38.5
9.
KUBOVČÍK Rastislav
CYKLO SPIŠ
SVK 5:22:49.9 0:43:50.7
10.
ÚREK Ján
OZ Bajkom k tajchom
SVK 5:23:37.0 0:44:37.8
11.
SEDLÁČEK Petr
Bike Kamik Tučapy
CZE 5:30:39.1 0:51:39.9
12.
BRÁZ Ladislav
Medzibrod
SVK 5:32:28.5 0:53:29.3
13.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 5:39:57.8 1:00:58.6
14.
BAUER Pavel
CK1380
CZE 5:43:14.3 1:04:15.1
15.
PRCÍN Emil
sk krivan vazec
SVK 5:43:14.8 1:04:15.6
16.
MAJERSKÝ Peter
Srnec z BB
SVK 5:48:32.1 1:09:32.9
17.
ZIBRÍN Martin
Krakovany
SVK 5:54:43.0 1:15:43.8
18.
BALOČKO Rastislav
MADBIKER Košice
SVK 5:59:51.4 1:20:52.2
19.
SAKALA Jozef
CK UNICOM ZVOLEN
SVK 6:01:50.8 1:22:51.6
20.
KUZMA Július
Bardejov
SVK 6:05:00.9 1:26:01.7
21.
KORL Frantisek
Kosice-Myslava
SVK 6:06:16.0 1:27:16.8
22.
GRÍGEĽ Róbert
KOŠICE
SVK 6:07:20.7 1:28:21.5
23.
NOVÁK Ján
MTB MLYNKY
SVK 6:24:00.8 1:45:01.6
24.
ROVDER Lukáš
CYKLO SPIŠ
SVK 6:28:33.3 1:49:34.1
25.
ŠEFČÍK Stanislav
CYKLO SPIŠ
SVK 6:28:33.8 1:49:34.6
26.
GABRIŠ Dušan
Dubnica nac Váhom
SVK 6:41:00.8 2:02:01.6
27.
ZUBAĽ Vladimír
CYKLO SPIŠ
SVK 6:45:27.0 2:06:27.8
28.
GROFČÍK Emil
Ellio Nitra
SVK 7:02:14.9 2:23:15.7
29.
KOTLEBA Jozef
Cyklocentrum plus Trnava
SVK 7:02:31.7 2:23:32.5
30.
ZÁHORÁK Peter
Sabinov
SVK 7:19:15.4 2:40:16.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKANDÍKOVÁ Barbara
CK Svätý Jur
SVK 5:58:46.0 0:00:00.0
2.
RIMANOVÁ Andrea
VELOSVET cycling team Prievidza
SVK 7:23:14.9 1:24:28.9
3.
HRONČEKOVÁ Martina
VELOSPRINT, Nitra
SVK 7:26:16.7 1:27:30.7