Search results

powered by google + Custom search

40. Biela Stopa

cross country skiing
DATE :26 - 27.1.2013 PLACE  :Kremnica - Skalka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TSINZOV Veselin
Bulgarian Ski Federation
BUL 1:25:58.6 0:00:00.0
2.
SEGEČ Andrej
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:26:56.2 0:00:57.6
3.
NESVADBA Petr
ČSK Vysoké nad Jizerou
CZE 1:33:09.9 0:07:11.3
4.
ŠIARNIK Jakub
KBL Jasná Liptovský Mikuláš
SVK 1:34:22.9 0:08:24.3
5.
PELA Zbynek
SKI PARK Horní Maxov
CZE 1:36:04.5 0:10:05.9
6.
BEVELAQUA René
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:36:12.4 0:10:13.8
7.
VEJNAR Josef
Český ski klub Vysoké na Ji
CZE 1:37:50.7 0:11:52.1
8.
STAROŇ Vladimír
SKIVETERÁN Tatr. Štrba
SVK 1:38:54.8 0:12:56.2
9.
AUGUSTINAK Dusan
Poprad
SVK 1:40:38.9 0:14:40.3
10.
SLOVÁK Daniel
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:41:19.6 0:15:21.0
11.
PAVLÍK Ivan
KBBS Turčianske Teplice
SVK 1:42:13.1 0:16:14.5
12.
KLEBERC Robert
Bratislava
SVK 1:42:39.1 0:16:40.5
13.
NOVOTNÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:42:45.3 0:16:46.7
14.
SITÁRIK Peter
ošk Breza
SVK 1:43:13.6 0:17:15.0
15.
NEMČÍK Lukáš
LK Metropol KE
SVK 1:43:48.2 0:17:49.6
16.
GAJDOSIK Miroslav
Tj Dlhe Pole
SVK 1:44:27.9 0:18:29.3
17.
KOLLÁR Ľubomír
Krypton Poprad
SVK 1:45:49.4 0:19:50.8
18.
KOLYSHEV Sergey
Volkusha
RUS 1:46:04.6 0:20:06.0
19.
WEISS Michal
TALC Team
SVK 1:47:03.6 0:21:05.0
20.
HORNYCH Vena
MTB Trilogy Stage Race
CZE 1:47:08.6 0:21:10.0
21.
BEREŠ Roman
Cyklo-Sante
SVK 1:47:34.9 0:21:36.3
22.
TOMAHOGH Jan
KBBS Turcianske Teplice
SVK 1:48:21.7 0:22:23.1
23.
BARTKO Daniel
ŠK Važec
SVK 1:48:33.0 0:22:34.4
24.
MOLEC Dušan
Jogging Dubnica
SVK 1:52:32.4 0:26:33.8
25.
HRIC Miroslav
Klimaservis Bratislava
SVK 1:52:58.8 0:27:00.2
26.
BELIANSKÝ Anton
TJ Biela stopa Kremnica
SVK 1:53:10.4 0:27:11.8
27.
JANKECH Pavol
Jogging Dubnica
SVK 1:53:43.5 0:27:44.9
28.
KONC Lubomir
NITRA
SVK 1:54:32.6 0:28:34.0
29.
BEKEŠ Daniel
BEKES Racing Team
SVK 1:57:28.3 0:31:29.7
30.
TOKÁR Július
KRIVÁ
SVK 1:57:32.7 0:31:34.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KLEMENTOVÁ Barbora
KL Nováky
SVK 1:41:30.5 0:00:00.0
2.
VALAŠŤANOVÁ Katarína
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:53:30.8 0:12:00.3
3.
GARAJOVÁ Katarína
KBL Jasná Lipt.Mikuláš
SVK 1:59:42.8 0:18:12.3
4.
STAROŇOVÁ Anna
Opalisko Závažná Poruba
SVK 2:08:43.9 0:27:13.4
5.
GABČÍKOVÁ Martina
ROSINA
SVK 2:10:47.2 0:29:16.7
6.
TOROCSIK-VASAS Virag
KATLAN SE VÁC
HUN 2:27:01.5 0:45:31.0
7.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 2:39:42.1 0:58:11.6
8.
VOJTÁŠOVÁ Zuzana
Cyklistický klub B.Bystrica
SVK 2:40:58.4 0:59:27.9
9.
GODARSKA Tatiana
Oslino
SVK 2:42:03.1 1:00:32.6
10.
PROCHÁZKOVÁ Irena
TJ Háje
CZE 2:42:52.0 1:01:21.5
11.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 2:46:51.9 1:05:21.4
12.
GILANOVÁ Stanislava
RÁZTOČNO
SVK 2:54:17.2 1:12:46.7
13.
ČECHOVÁ Daniela
ČASTÁ
SVK 3:03:48.6 1:22:18.1
14.
GREČOVÁ Zuzana
Stíhačka Sabinov
SVK 3:06:11.9 1:24:41.4
15.
MALCEKOVA Alena
Ski team-Hriňová
SVK 3:13:14.1 1:31:43.6
16.
HORNÁČKOVÁ Zuzana
Bratislava
SVK 3:15:22.6 1:33:52.1
17.
MAJDIAKOVÁ Janka
KT Apollo Bratislava
SVK 3:17:11.3 1:35:40.8
18.
KRUPKOVÁ Alena
PJR
CZE 3:22:37.4 1:41:06.9
19.
SCIRANKOVA Otilia
SciRC Košice
SVK 3:34:20.5 1:52:50.0
20.
HURTOŇOVÁ Mariana
MODRA
SVK 3:42:53.7 2:01:23.2
21.
MICHÁLKOVA Tatiana
MODRA
SVK 4:10:10.1 2:28:39.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TSINZOV Veselin
Bulgarian Ski Federation
BUL 2:07:06.7 0:00:00.0
2.
BENKA-RYBAR Ondrej
lyzirsky tim slovenska
SVK 2:11:14.3 0:04:07.6
3.
KAPŠO Martin
MKL Kremnica
SVK 2:12:08.9 0:05:02.2
4.
HOLIGA Ján
KBL ŠKP Martin
SVK 2:15:45.8 0:08:39.1
5.
PETR Pavel
Ski Jilemnice
CZE 2:16:36.0 0:09:29.3
6.
NESVADBA Petr
ČSK Vysoké nad Jizerou
CZE 2:18:20.4 0:11:13.7
7.
VEJNAR Josef
Český ski klub Vysoké na Ji
CZE 2:18:32.7 0:11:26.0
8.
PELA Zbynek
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:18:42.4 0:11:35.7
9.
KOMLEV Yury
OneWay Russia team
RUS 2:20:09.9 0:13:03.2
10.
MAŠEK Jan
usk kanoe praha
CZE 2:20:26.4 0:13:19.7
11.
HASILLA Radovan
KB Predajná
SVK 2:20:31.4 0:13:24.7
12.
DEMETER Richard
KBL ŠKP Martin
SVK 2:23:34.6 0:16:27.9
13.
KLEBERC Robert
Bratislava
SVK 2:25:23.7 0:18:17.0
14.
VYHNIČKA Kamil
BELUŠA
SVK 2:26:07.0 0:19:00.3
15.
STEFAN Jiri
Ski Jilemnice
CZE 2:26:10.4 0:19:03.7
16.
HORNYCH Vena
MTB Trilogy Stage Race
CZE 2:27:01.9 0:19:55.2
17.
NOVOTNÝ Jiří
Ski klub Rýchla Bežka
CZE 2:27:39.7 0:20:33.0
18.
SIVÁK Branislav
Gavalieri
SVK 2:27:49.3 0:20:42.6
19.
MARTON Matúš
sansport.sk
SVK 2:27:57.7 0:20:51.0
20.
BERES Robert
Brasko team Bratislava
SVK 2:28:32.4 0:21:25.7
21.
KOLYSHEV Sergey
Volkusha
RUS 2:28:50.6 0:21:43.9
22.
JANKOVEC Martin
SZRK
SVK 2:29:58.7 0:22:52.0
23.
KOLAJA Jan
MTB Trilogy Stage Race
CZE 2:30:37.9 0:23:31.2
24.
GAŽÚR Vladimír
Športservis team BA
SVK 2:32:44.7 0:25:38.0
25.
BAZILEVSKIY Yury
Pro Trener
RUS 2:32:47.8 0:25:41.1
26.
VALENTA Michal
hzs praha
CZE 2:32:55.8 0:25:49.1
27.
BREČKA Andrej
BANSKÁ BYSTRICA
SVK 2:33:00.6 0:25:53.9
28.
ZELENKA Petr
TJ Roprachtice
CZE 2:34:19.7 0:27:13.0
29.
MAĽÁK Štefan
Olcnava
SVK 2:35:11.0 0:28:04.3
30.
BEREŠ Roman
Cyklo-Sante
SVK 2:36:18.3 0:29:11.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GRIGOROVA-BURGOVA Antoniya
Alexander Logistics
BUL 2:24:07.5 0:00:00.0
2.
KALINOVÁ Ľubomíra
Biela Stopa RACE TEAM
SVK 2:26:27.4 0:02:19.9
3.
HRÚZOVÁ Andrea
NITRA
SVK 2:44:27.0 0:20:19.5
4.
KRAUSOVÁ Darina
Dom srdca Martin
CZE 2:51:09.5 0:27:02.0
5.
FAJTOVÁ Stanislava
SK Vazka Bratislava
SVK 2:55:46.1 0:31:38.6
6.
LAPINOVA Kristina
ŠK Trian
SVK 3:20:21.9 0:56:14.4
7.
ĎURDIAKOVÁ Tereza
Realizsportteam
CZE 3:20:35.1 0:56:27.6
8.
VERSEGHYOVÁ Anna
KRMNICA
SVK 3:32:54.7 1:08:47.2
9.
VOJTÁŠOVÁ Zuzana
Cyklistický klub B.Bystrica
SVK 3:37:58.8 1:13:51.3
10.
KOCOURKOVÁ Aneta
NEOX
CZE 3:38:12.0 1:14:04.5
11.
HAVIAROVÁ Daniela
Bratislava
SVK 3:43:39.1 1:19:31.6
12.
BARONOVÁ Jana
SMTA-NITRA
SVK 3:44:40.4 1:20:32.9
13.
KOLEDOVÁ ŽIDEKOVA Janka
Maraton klub Rajec
SVK 3:45:39.0 1:21:31.5
14.
BEŇOVÁ Helen
Víno Beňo :) - Craft
SVK 3:58:32.0 1:34:24.5
15.
PILNÁ Danica
MTBikers Pohronie
SVK 3:58:39.0 1:34:31.5
16.
RAFANIDESOVÁ Izabela
JAKI bike4u.sk
SVK 3:59:49.2 1:35:41.7
17.
PROCHÁZKOVÁ Irena
TJ Háje
CZE 4:02:58.1 1:38:50.6
18.
HOLLÁ Lucia
Geronimo Bratislava
SVK 4:11:28.5 1:47:21.0
19.
BALOŠÁKOVÁ Anna
Stará Bystrica
SVK 4:16:20.0 1:52:12.5
20.
HAY Alexandra
JUSSY
SUI 4:45:17.2 2:21:09.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BRŰNN David
MKL Kremnica
SVK 1:10:34.3 0:00:00.0
2.
BEVELAQUA René
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:13:01.1 0:02:26.8
3.
FRANCL Martin
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:13:56.3 0:03:22.0
4.
JURČO Michal
ŠKP Štrbské Pleso
SVK 1:15:36.3 0:05:02.0
5.
KORISTEK Ján
LKHL Detvianska Huta - Látky
SVK 1:16:42.1 0:06:07.8
6.
TOMAHOGH Jan
KBBS Turcianske Teplice
SVK 1:17:26.6 0:06:52.3
7.
URGELA Pavol
SLOVALCO
SVK 1:18:08.4 0:07:34.1
8.
NOCIAR Ján
LKHL Detvianska Huta - Látky
SVK 1:18:35.8 0:08:01.5
9.
VOZÁR Richard
MKL Kremnica
SVK 1:18:49.5 0:08:15.2
10.
CHROMÝ Milan
MKL Kremnica
SVK 1:19:35.2 0:09:00.9
11.
LIBIČ Maroš
IŠK B. Bystrica
SVK 1:20:39.2 0:10:04.9
12.
KOLLÁR Ľubomír
Krypton Poprad
SVK 1:20:45.0 0:10:10.7
13.
KAMRLA Tomas
RUNSHOP running expert
SVK 1:22:59.1 0:12:24.8
14.
ZIMA Radoslav
LTS
SVK 1:23:23.7 0:12:49.4
15.
REISTETTER Roman
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:23:39.2 0:13:04.9
16.
WEISS Michal
TALC Team
SVK 1:24:35.7 0:14:01.4
17.
SITÁRIK Dávid
AK Svetlošák B.Bystrica
SVK 1:26:08.9 0:15:34.6
18.
DUTKO Michal
USSTeel Košice
SVK 1:26:16.4 0:15:42.1
19.
KURAŤ Tomáš
HO Slavia Zilina
SVK 1:26:39.9 0:16:05.6
20.
CENIGA Peter
Continentál Púchov
SVK 1:27:11.4 0:16:37.1
21.
MYDLIAR Milos
Liptovsky Hradok
SVK 1:27:23.1 0:16:48.8
22.
WAGNER Robert
TJ Biela stopa Kremnica
SVK 1:27:44.2 0:17:09.9
23.
MURDZIK Ján
Obec Bukovce
SVK 1:27:53.5 0:17:19.2
24.
LUČANSKÝ Patrik
KBL ŠKP Martin
SVK 1:27:55.7 0:17:21.4
25.
PROCNER Michal
ŠKP Žiar nad Hronom
SVK 1:27:55.8 0:17:21.5
26.
KOBERA Matej
IVANKA PRI DUNAJI
SVK 1:28:01.1 0:17:26.8
27.
GLADIŠ Daniel
SKG Brno
CZE 1:28:09.6 0:17:35.3
28.
MORVAJ Viktor
KREMNICA
SVK 1:28:20.1 0:17:45.8
29.
SCHMIDT Miroslav
MKL Kremnica
SVK 1:28:52.8 0:18:18.5
30.
SITÁRIK Peter
ošk Breza
SVK 1:28:56.3 0:18:22.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOTSCHOVÁ Daniela
LTS
SVK 1:18:52.5 0:00:00.0
2.
KRIŠICOVÁ Katarína
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:23:27.6 0:04:35.1
3.
GOMBALOVÁ Jana
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:25:11.8 0:06:19.3
4.
PAULŮ Blanka
VRCHLABÍ
CZE 1:27:25.4 0:08:32.9
5.
GARAJOVÁ Katarína
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
SVK 1:28:33.8 0:09:41.3
6.
MIČUŠÍKOVÁ Simona
Tatran
SVK 1:34:36.0 0:15:43.5
7.
BIALEKOVÁ Martina
ŠKP Banská Bystrica
SVK 1:36:42.1 0:17:49.6
8.
BÁTORYOVÁ Jana
LTS
SVK 1:38:45.3 0:19:52.8
9.
HLAVAČIKOVA Erika
Ekonom Banska Bystrica
SVK 1:42:08.5 0:23:16.0
10.
GABČÍKOVÁ Martina
ROSINA
SVK 1:42:24.5 0:23:32.0
11.
BARTALSKÁ NIŇAJOVÁ Dana
KBL Jasná Lipt.Mikuláš
SVK 1:45:33.7 0:26:41.2
12.
STANČÍKOVÁ Ingrid
Slávia VZA Žilina
SVK 1:49:58.9 0:31:06.4
13.
GREGUSSOVÁ Eva
KBL Jasná Lipt.Mikuláš
SVK 1:54:09.6 0:35:17.1
14.
KOŠINÁROVÁ Anna
KB Revuca
SVK 1:56:13.1 0:37:20.6
15.
VANÁKOVÁ Dominika
Maratón klub Rajec
SVK 1:58:54.7 0:40:02.2
16.
ŽIAKOVÁ Agáta
Vígľaš
SVK 1:59:30.3 0:40:37.8
17.
SITÁRIKOVÁ Mária
ošk Breza
SVK 2:00:29.6 0:41:37.1
18.
HANESOVÁ Lívia
CK Banská Bystrica
SVK 2:01:59.8 0:43:07.3
19.
BUČEKOVÁ Miroslava
Tuntky
SVK 2:02:14.9 0:43:22.4
20.
MACHALICKÁ Libuše
FORTEX SKI MORAVSKÝ BEROUN
CZE 2:04:17.9 0:45:25.4
21.
HOLLÁ Alena
Banská Štiavnica
SVK 2:04:32.0 0:45:39.5
22.
ČERNOCHOVÁ Jaroslava
PJR
CZE 2:05:42.7 0:46:50.2
23.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 2:09:41.5 0:50:49.0
24.
FLORKOVÁ Janka
ošk Breza
SVK 2:13:09.4 0:54:16.9
25.
BERZÁKOVÁ Mariana
STRÁŇAVY
SVK 2:15:07.1 0:56:14.6
26.
THUILLÉ Heike
ski club bellegarde
FRA 2:21:30.6 1:02:38.1
27.
LADECKÁ Petronela
DUBNICA NAD VÁHOM
SVK 2:21:31.0 1:02:38.5
28.
BEŇOVÁ Lýdia
Veolia ZH
SVK 2:26:08.1 1:07:15.6
29.
SKOVAJSOVÁ Patrícia
Bratislava
SVK 2:26:13.3 1:07:20.8
30.
JANKOVICOVA Adriana
Bratislava
SVK 2:26:15.5 1:07:23.0

Statistics

Number of registered1144
Registered - Men960
Registered - Women184
Started1002
Finished992