Search results

powered by google + Custom search
serie : ČP XCM MTB 2017

Specialized Rallye Sudety 2017

MTB
DATE :9.9.2017 PLACE  :Teplice nad Metují
ORGANIZER : Red Point Team WEBPAGES :redpointteam.cz/rallye-sudety/

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna-Accolade
CZE 4:52:15.1 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna-Accolade
CZE 4:52:15.9 0:00:00.8
3.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:55:16.3 0:03:01.2
4.
ŠILAR Jakub
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 4:56:09.6 0:03:54.5
5.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 5:00:31.4 0:08:16.3
6.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
PROefekt team
SVK 5:07:14.5 0:14:59.4
7.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ-Scott Team Kolín
CZE 5:15:51.4 0:23:36.3
8.
BRENDL Tomáš
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 5:17:46.6 0:25:31.5
9.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 5:17:46.7 0:25:31.6
10.
TATÍČEK Petr
Rajec allivictus
CZE 5:19:44.5 0:27:29.4
11.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 5:28:49.3 0:36:34.2
12.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ-Scott Team Kolín
CZE 5:29:09.2 0:36:54.1
13.
ŠUSTR Lukáš
Alset racing team
CZE 5:30:40.4 0:38:25.3
14.
FIKEJZ Jiří
Author-Enduroteam.cz
CZE 5:30:40.7 0:38:25.6
15.
FAJT Milan
eurofoam team
CZE 5:31:00.1 0:38:45.0
16.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:32:23.5 0:40:08.4
17.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 5:32:56.6 0:40:41.5
18.
KESTLER Aleš
Yogi racing Ostrava
CZE 5:33:09.3 0:40:54.2
19.
ŠŤASTNÝ Petr
Rajec allivictus
CZE 5:33:23.2 0:41:08.1
20.
ČÁP Lukáš
HSK Cycling Team
CZE 5:34:20.5 0:42:05.4
21.
SEDLÁŘ Jakub
NOVATOP-LAPIERRE
CZE 5:36:09.6 0:43:54.5
22.
DOBRÝ Petr
Rajec allivictus
CZE 5:36:43.7 0:44:28.6
23.
PILČÍK Adam
Symbio+ BMC
CZE 5:39:12.6 0:46:57.5
24.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:41:01.2 0:48:46.1
25.
POSPÍŠIL Petr
Rock Machine-Cyklomax
CZE 5:42:24.3 0:50:09.2
26.
STRNKA Tomáš
BIKE TEAM SAZOVICE
CZE 5:42:52.7 0:50:37.6
27.
KOPECKÝ Lukáš
HartmanCz
CZE 5:44:06.9 0:51:51.8
28.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:44:20.2 0:52:05.1
29.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 5:47:06.0 0:54:50.9
30.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC
CZE 5:47:24.5 0:55:09.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS Junior MTB team SK POLAR
CZE 6:13:11.3 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SupGirls
CZE 6:22:23.1 0:09:11.8
3.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 6:23:59.5 0:10:48.2
4.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bikeranch Team
CZE 6:57:17.4 0:44:06.1
5.
POSPÍŠILOVÁ Radka
T.S.Bohemia Kross Bike Team
CZE 7:08:29.9 0:55:18.6
6.
KADNER Karin
TBR Werner
GER 7:16:20.0 1:03:08.7
7.
ADÁMKOVÁ Jana
Apache LOKO Trutnov
CZE 7:23:52.4 1:10:41.1
8.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 7:39:46.8 1:26:35.5
9.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTIC BIKE
CZE 7:45:31.0 1:32:19.7
10.
MATĚJÍČKOVÁ Gabriela
SPORT BART
CZE 7:59:09.7 1:45:58.4
11.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 7:59:56.4 1:46:45.1
12.
KOUTNÁ Renáta
V.I.K. MouldPro Trek Zlín
CZE 8:15:14.0 2:02:02.7
13.
FOŠUMOVÁ Michaela
CBC Team
CZE 8:26:53.6 2:13:42.3
14.
PEKÁRKOVÁ Vendula
MC Český ráj
CZE 9:21:18.2 3:08:06.9
15.
SYSLOVÁ Eva
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 9:41:31.9 3:28:20.6
16.
HŮLKOVÁ Erža
CZE 9:48:39.0 3:35:27.7
17.
PÍŽOVÁ Pavlína
CZE 11:12:14.4 4:59:03.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.