Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATE : | 30.9 - 1.10.2017 | PLACE : | Nové Město na Moravě |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- Trasa B overall
- Trasa B by category
- Trasa C overall
- Trasa C by category
- Akademické mistrovství ČR
- Trasa JTM overall
- Trasa JTM by category
- Trasa D Teams
- Gravel bike overall
- Gravel bike by category
- Kvalifikace - sprint by category
- Finále - sprint by category
- Semifinále A Men
- Semifinále B Men
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:53:53.7 | 0:00:00.0 |
2. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 1:53:54.5 | 0:00:00.8 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:54.6 | 0:00:00.9 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:58:05.2 | 0:04:11.5 |
5. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:58:05.5 | 0:04:11.8 |
6. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:06.2 | 0:04:12.5 |
7. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:16.7 | 0:04:23.0 |
8. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 2:00:29.3 | 0:06:35.6 |
9. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:01:02.2 | 0:07:08.5 |
10. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:02:23.7 | 0:08:30.0 |
11. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:02:23.9 | 0:08:30.2 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:02:24.5 | 0:08:30.8 |
13. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 2:02:24.5 | 0:08:30.8 |
14. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:02:25.8 | 0:08:32.1 |
15. | VOPAT Milan |
CZE | 2:02:26.5 | 0:08:32.8 | |
16. | KLOS Viktor |
SK Bagbike Rubing |
CZE | 2:02:28.5 | 0:08:34.8 |
17. | ŠORM Jiří |
AEROTEC |
CZE | 2:03:17.4 | 0:09:23.7 |
18. | LUDVÍK Vojtěch |
Active Tour Cycling Team |
CZE | 2:04:03.8 | 0:10:10.1 |
19. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:07.5 | 0:10:13.8 |
20. | HOLUB Josef |
CZE | 2:04:12.5 | 0:10:18.8 | |
21. | HOLEC Pavel |
CGB Racing Team |
CZE | 2:05:29.5 | 0:11:35.8 |
22. | NOVÁK Michal |
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO |
CZE | 2:05:48.5 | 0:11:54.8 |
23. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 2:06:01.8 | 0:12:08.1 |
24. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:06:22.8 | 0:12:29.1 |
25. | DOUBEK Miloš |
Čistý sport |
CZE | 2:07:57.3 | 0:14:03.6 |
26. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:07:58.8 | 0:14:05.1 |
27. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 2:07:59.5 | 0:14:05.8 |
28. | HLŮŽEK Radim |
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
CZE | 2:08:02.8 | 0:14:09.1 |
29. | DREJSL Lukáš |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:08:54.6 | 0:15:00.9 |
30. | LAVIČKA Adam |
GHOST Team |
CZE | 2:09:43.6 | 0:15:49.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
superior mtb team |
CZE | 2:17:09.3 | 0:00:00.0 |
2. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
SupGirls |
CZE | 2:17:15.3 | 0:00:06.0 |
3. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:25:41.8 | 0:08:32.5 |
4. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:29:42.6 | 0:12:33.3 |
5. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:29:50.3 | 0:12:41.0 |
6. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Kona Cycling Point |
CZE | 2:29:58.8 | 0:12:49.5 |
7. | KUNTOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 2:32:08.1 | 0:14:58.8 |
8. | BERGEROVÁ Karolina |
CK Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem |
CZE | 2:34:26.3 | 0:17:17.0 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 2:35:23.8 | 0:18:14.5 |
10. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:35:38.8 | 0:18:29.5 |
11. | KLÍCHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:39:12.6 | 0:22:03.3 |
12. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:41:00.9 | 0:23:51.6 | |
13. | VALENTOVÁ Tereza |
PUSKINAK.CZ |
CZE | 2:41:08.1 | 0:23:58.8 |
14. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:41:25.9 | 0:24:16.6 |
15. | CHURAŇOVÁ Radka |
CZE | 2:42:01.9 | 0:24:52.6 | |
16. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:42:02.3 | 0:24:53.0 |
17. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:47:49.9 | 0:30:40.6 |
18. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 2:50:10.6 | 0:33:01.3 |
19. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:57:56.4 | 0:40:47.1 |
20. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 3:00:29.4 | 0:43:20.1 |
21. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:03:24.4 | 0:46:15.1 |
22. | CHMELÍKOVÁ Pavla |
CZE | 3:03:44.9 | 0:46:35.6 | |
23. | BĚLOUŠKOVÁ Eliška |
GHOST Team |
CZE | 3:09:45.7 | 0:52:36.4 |
24. | MAZLOVÁ Markéta |
CZE | 3:13:34.7 | 0:56:25.4 | |
25. | PESKOVA Lucia |
SVK | 3:14:37.7 | 0:57:28.4 | |
26. | VALOVÁ Hana |
CZE | 3:20:29.5 | 1:03:20.2 | |
27. | KURFIŘTOVÁ Petra |
ZP cyklo PROOFY Corratec tem |
CZE | 3:28:59.3 | 1:11:50.0 |
28. | PŘIBYLOVÁ Dagmar |
Eleven Mercedes-Benz Mitas team |
CZE | 3:30:00.5 | 1:12:51.2 |
29. | ŠEBÍKOVÁ Soňa |
CZE | 3:34:56.8 | 1:17:47.5 | |
30. | PULQUERIO Sonia |
SVK | 3:40:25.3 | 1:23:16.0 |
Statistics
Number of registered | 2280 |
---|---|
Registered - Men | 1785 |
Registered - Women | 495 |
Started | 1958 |
Finished | 1865 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny