Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATE : | 1.10.2016 | PLACE : | Nové Město na Moravě |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | kolopro.cz/zavody/detail/466 |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:35:53.8 | 0:00:00.0 |
2. | HYNEK Kristián |
Topeak Ergon Racing Team |
CZE | 1:35:55.3 | 0:00:01.5 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:36:12.6 | 0:00:18.8 |
4. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:38:02.1 | 0:02:08.3 |
5. | PRŮDEK Matěj |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:39:38.6 | 0:03:44.8 |
6. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 1:41:10.6 | 0:05:16.8 |
7. | SKALICKÝ Pavel |
Cykloteam KOLARNA Olomouc |
CZE | 1:42:27.6 | 0:06:33.8 |
8. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:42:30.1 | 0:06:36.3 |
9. | STOŠEK Viktor |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:43:11.1 | 0:07:17.3 |
10. | VÁŇA Pavel |
Biketriatlon Morkovice mtb |
CZE | 1:43:54.4 | 0:08:00.6 |
11. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:44:28.9 | 0:08:35.1 |
12. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:44:29.1 | 0:08:35.3 |
13. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:44:29.4 | 0:08:35.6 |
14. | LAVIČKA Adam |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:44:29.9 | 0:08:36.1 |
15. | KOBES Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:44:30.1 | 0:08:36.3 |
16. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:44:31.1 | 0:08:37.3 |
17. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:44:31.9 | 0:08:38.1 |
18. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:44:33.4 | 0:08:39.6 |
19. | KŘIVÁNEK Jiří |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:44:40.1 | 0:08:46.3 |
20. | SCHEJBAL Josef |
CYKLO PROFI |
CZE | 1:44:42.6 | 0:08:48.8 |
21. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 1:44:45.4 | 0:08:51.6 |
22. | KUBELKA Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 1:44:52.5 | 0:08:58.7 |
23. | VAGENKNECHT Tomáš |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 1:44:54.1 | 0:09:00.3 |
24. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:45:11.4 | 0:09:17.6 |
25. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:45:12.1 | 0:09:18.3 |
26. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:45:27.4 | 0:09:33.6 |
27. | HRUŠKA Jan |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:45:27.6 | 0:09:33.8 |
28. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:45:31.4 | 0:09:37.6 |
29. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:46:10.9 | 0:10:17.1 |
30. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:46:12.9 | 0:10:19.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 1:52:50.1 | 0:00:00.0 |
2. | PRŮDKOVÁ Barbora |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:54:21.6 | 0:01:31.5 |
3. | KRUPOVÁ Lucie |
Expres CZ-Merida Teamu Kolín |
CZE | 2:06:23.9 | 0:13:33.8 |
4. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:06:52.5 | 0:14:02.4 |
5. | POSPÍŠILOVÁ Dana |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:09:12.8 | 0:16:22.7 |
6. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Kona Cycling Point |
CZE | 2:12:44.7 | 0:19:54.6 |
7. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:12:59.9 | 0:20:09.8 |
8. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:13:08.5 | 0:20:18.4 |
9. | NENADÁLOVÁ Hanka |
MARATON .cz |
CZE | 2:13:47.7 | 0:20:57.6 |
10. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:16:00.5 | 0:23:10.4 |
11. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:18:53.2 | 0:26:03.1 |
12. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:19:23.7 | 0:26:33.6 |
13. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:20:02.6 | 0:27:12.5 |
14. | FROHLICH Vlastimil |
CZE | 2:21:03.7 | 0:28:13.6 | |
15. | HARTLOVÁ Ivana |
Sokol Římov |
CZE | 2:21:37.5 | 0:28:47.4 |
16. | BLAŽKOVÁ Vendula |
Superior Cyklofit Cycling Team |
CZE | 2:22:40.7 | 0:29:50.6 |
17. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
Metrostav |
CZE | 2:23:04.7 | 0:30:14.6 |
18. | PAVELKOVÁ Magdaléna |
CZE | 2:26:38.5 | 0:33:48.4 | |
19. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:27:15.7 | 0:34:25.6 |
20. | CHROUSTOVSKÁ Veronika |
CZE | 2:29:00.2 | 0:36:10.1 | |
21. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:29:18.3 | 0:36:28.2 |
22. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:31:24.9 | 0:38:34.8 |
23. | BUREŠOVÁ Lenka |
CZE | 2:33:07.1 | 0:40:17.0 | |
24. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUS | 2:33:16.5 | 0:40:26.4 |
25. | MAREŠOVÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 2:33:22.2 | 0:40:32.1 |
26. | BÍLKOVÁ Eliška |
CK Slovan Moravská Třebová |
CZE | 2:34:46.7 | 0:41:56.6 |
27. | ČERNOCHOVÁ Tereza |
CZE | 2:37:40.8 | 0:44:50.7 | |
28. | ŽAMPOVÁ Jitka |
CZE | 2:37:44.5 | 0:44:54.4 | |
29. | ŠKABRADOVÁ Simona |
Bike team ČS |
CZE | 2:41:14.6 | 0:48:24.5 |
30. | KROPACKOVA Marta |
CZE | 2:43:38.5 | 0:50:48.4 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny