Jestřebí hory České spořitelny
DATE : | 21.5.2016 | PLACE : | Úpice |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | kolopro.cz/zavody/detail/454 |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:05:15.5 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:05:21.6 | 0:00:06.1 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:06:55.3 | 0:01:39.8 |
4. | KANĚRA Michal |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:06:57.3 | 0:01:41.8 |
5. | ŠILAR Jakub |
BIKECLINIC TREK |
CZE | 2:09:11.3 | 0:03:55.8 |
6. | LAVIČKA Adam |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:09:52.0 | 0:04:36.5 |
7. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:09:52.7 | 0:04:37.2 |
8. | BRENDL Tomáš |
STRATOS AUTO |
CZE | 2:12:40.5 | 0:07:25.0 |
9. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:13:26.5 | 0:08:11.0 |
10. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:14:37.7 | 0:09:22.2 |
11. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:14:38.6 | 0:09:23.1 |
12. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:14:38.8 | 0:09:23.3 |
13. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:14:42.2 | 0:09:26.7 |
14. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 2:14:45.2 | 0:09:29.7 |
15. | SCHEJBAL Josef |
CYKLO PROFI |
CZE | 2:14:49.3 | 0:09:33.8 |
16. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:16:13.5 | 0:10:58.0 |
17. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:16:14.3 | 0:10:58.8 |
18. | NOVÁK Michal |
STRATOS AUTO |
CZE | 2:16:31.5 | 0:11:16.0 |
19. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:16:42.6 | 0:11:27.1 |
20. | KARBAN Štěpán |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:17:11.3 | 0:11:55.8 |
21. | KUBELKA Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:17:25.5 | 0:12:10.0 |
22. | ADÁMEK Petr |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 2:17:54.3 | 0:12:38.8 |
23. | DREJSL Lukáš |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:18:19.3 | 0:13:03.8 |
24. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:18:28.2 | 0:13:12.7 |
25. | HANYK Milan |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:18:42.2 | 0:13:26.7 |
26. | SOUKUP David |
Symbio Race |
CZE | 2:18:42.3 | 0:13:26.8 |
27. | KLAP David |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:19:24.4 | 0:14:08.9 |
28. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE |
CZE | 2:19:24.5 | 0:14:09.0 |
29. | JIRKŮ Jakub |
Alltraining.cz-LAWI team |
CZE | 2:20:38.3 | 0:15:22.8 |
30. | ISTENČIN Lukáš |
Erste Premier Petr Čech MTB Team B |
CZE | 2:20:46.8 | 0:15:31.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:33:42.7 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:36:05.4 | 0:02:22.7 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:37:10.7 | 0:03:28.0 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:44:41.5 | 0:10:58.8 |
5. | ČERNÁ Šárka |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:46:02.5 | 0:12:19.8 |
6. | ŠLÉGROVÁ Kateřina |
SK Autorest |
CZE | 2:52:00.4 | 0:18:17.7 |
7. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:52:04.5 | 0:18:21.8 |
8. | DRHOVÁ Kateřina |
CZE | 2:57:51.5 | 0:24:08.8 | |
9. | VOKATÁ Martina |
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ |
CZE | 2:58:36.7 | 0:24:54.0 |
10. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:59:35.4 | 0:25:52.7 |
11. | ADÁMKOVÁ Jana |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 3:02:26.5 | 0:28:43.8 |
12. | PEZOVÁ Hana |
Bottecchia - CZ Cyklo |
CZE | 3:04:13.4 | 0:30:30.7 |
13. | VEJNAROVÁ Zdenka |
Česká spořitelna - Accolade 4 |
CZE | 3:04:17.9 | 0:30:35.2 |
14. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:13:01.4 | 0:39:18.7 |
15. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:17:17.4 | 0:43:34.7 |
16. | MERTENOVÁ Kateřina |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 3:19:41.9 | 0:45:59.2 |
17. | KRUMLOVÁ Helena |
CZE | 3:20:21.9 | 0:46:39.2 | |
18. | DOBRÁ Ludmila |
RAJEC Allivictus |
CZE | 3:23:51.6 | 0:50:08.9 |
19. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:28:45.8 | 0:55:03.1 |
20. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:29:46.4 | 0:56:03.7 |
21. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:34:34.8 | 1:00:52.1 |
22. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:36:28.3 | 1:02:45.6 |
23. | HANUŠOVÁ Natálie |
GIANT Pítrs bikes |
CZE | 3:43:23.5 | 1:09:40.8 |
24. | POLÁKOVÁ Dagmar |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:56:59.8 | 1:23:17.1 |
25. | ZAJÍCOVÁ Lucie |
STS Chvokovice - Brod |
CZE | 4:02:55.5 | 1:29:12.8 |
26. | HLINOVÁ Jindřiška |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 4:34:07.5 | 2:00:24.8 |
27. | PÁTÍKOVÁ Monika |
AGROFERT cyklo tým - KMOTR |
CZE | 4:58:56.8 | 2:25:14.1 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny