Search results

powered by google + Custom search
serie : ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016
serie : Župný pohár 2016

ŠKODA Svätojurský MTB maratón 2016

MTB
DATE :30.4.2016 PLACE  :Svätý Jur

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:49:27.2 0:00:00.0
2.
KOSTELNIČÁK Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 2:50:39.5 0:01:12.3
3.
KUBEK Tomáš
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 2:55:06.2 0:05:39.0
4.
HALÍK Ján
NORWIT-CYKLOmax Poprad
SVK 2:58:52.2 0:09:25.0
5.
KACINA Branislav
CLIMBERG SPORT TEAM
SVK 2:59:16.5 0:09:49.3
6.
ŠVERCEL Jozef
CK Banská Bystrica
SVK 3:00:38.7 0:11:11.5
7.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 3:01:33.2 0:12:06.0
8.
BÁTORA Lukáš
CK Banská Bystrica
SVK 3:01:50.2 0:12:23.0
9.
KUBIŠ Andrej
SUNCYCLE.sk Cycling Team
SVK 3:02:10.7 0:12:43.5
10.
MURARIK Lubomir
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 3:03:11.3 0:13:44.1
11.
ROVNÝ Rastislav
Borinka
SVK 3:05:11.7 0:15:44.5
12.
KONOPKA Lubomir
Outsizer
SVK 3:05:51.7 0:16:24.5
13.
GALLIK Ján
Ceska sporitelna-Accolade
SVK 3:05:52.7 0:16:25.5
14.
ČUNDERLÍK Róbert
witzenmann vlkanova
SVK 3:08:13.7 0:18:46.5
15.
SCHWARZKOPF Robert
PROefekt team
SVK 3:09:00.7 0:19:33.5
16.
RŽONCA Michal
Finančné Centrum Team
SVK 3:10:18.7 0:20:51.5
17.
JEŽ Peter
T-Šport Trenčín
SVK 3:10:55.4 0:21:28.2
18.
LIPECKÝ Ladislav
Trenčín
SVK 3:10:55.8 0:21:28.6
19.
STRAKA Michal
ebajk racing
SVK 3:12:40.5 0:23:13.3
20.
KAWECKI Lech
BRC
POL 3:12:41.3 0:23:14.1
21.
KOVÁČIK Miroslav
Bike Landia Brezno
SVK 3:14:08.2 0:24:41.0
22.
VALENTA Richard
Žilina
SVK 3:15:48.8 0:26:21.6
23.
MARYNČÁK Marek
Bratislava
SVK 3:15:51.5 0:26:24.3
24.
SAMOHÝL Milan
V.I.K. Trek Zlín racing
CZE 3:16:34.4 0:27:07.2
25.
ZIBRÍN Martin
Konzultanti BaMaZ
SVK 3:16:48.8 0:27:21.6
26.
RAČEK Andrej
PROefekt team
SVK 3:17:09.6 0:27:42.4
27.
CINTULA Lukáš
Borský Mikuláš
SVK 3:18:13.3 0:28:46.1
28.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 3:20:15.7 0:30:48.5
29.
SOPKO Miloš
PROefekt
SVK 3:21:10.3 0:31:43.1
30.
BRATKO Peter
ŠK Topoľčianky
SVK 3:21:30.5 0:32:03.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JUHÁSOVÁ Zuzana
Bike team Juhasky
SVK 3:26:42.3 0:00:00.0
2.
ZIMOVÁ Karolína
CK Svätý Jur
SVK 4:18:42.9 0:52:00.6
3.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 4:49:25.4 1:22:43.1
4.
HRONČEKOVÁ Martina
Top Sport Team
SVK 5:01:15.5 1:34:33.2